google pixel 4

Google Pixel 5 XL sa objavil na renderoch. Údajne ponúkne 2 zadné foťáky, USB-C port aj výstup pre slúchadlá

Popritom, ako trpezlivo čakáme na debut Pixel 4a, sa dozvedáme kľúčové informácie ohľadom jedného z modelov nadchádzajúceho radu, konkrétne Pixel 5 XL.

Popritom, ako trpezlivo čakáme na debut Pixel 4a, sa dozvedáme kľúčové informácie ohľadom jedného z modelov nadchádzajúceho radu, konkrétne Pixel 5 XL. A nakoľko ide o rendery, týkajú sa predovšetkým dizajnu.

Za rendery, na ktoré upozornil server GSMArena, vďačíme spolupráci medzi informátorom @xleaks7 a publikáciou Pigtou.

Pixel 5 XL vyzerá byť, minimálne po dizajnovej stránke, rovnaký ako štandardný Pixel 5. V oboch prípadoch sa máme dočkať kruhového výrezu pre selfie fotoaparát nachádzajúci sa v ľavom hornom rohu, snímača odtlačkov umiestneného na zadnej strane či dvoch fotoaparátov zoradených na tmavom štvorcovom paneli.

Zdroj: @xleaks7/Pigtou

Taktiež to vyzerá, že smartfóny zdieľajú rovnaké rozloženie tlačidiel a portov – tlačidlá na ovládanie hlasitosti sa spolu s hlavným tlačidlom majú nachádzať na pravej hrane. Na samom spodku svoje miesto zaujme USB-C port, pričom na opačnom konci budeme môcť nájsť 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

Čo sa týka veľkosti, zdroj uvádza, že Pixel 5 XL bude merať 153,8 x 74 x 8,5 mm. Ak však zarátame aj panel s fotoaparátmi, hrúbka zariadenia bude dosahovať rovných 9,5 mm.