Google potvrdzuje: Pixel 4a sa nám oficiálne odhalí 3. augusta!

Google zverejnil oficiálny dátum predstavenia Pixel 4a a áno, je to 3. august. Zariadenie sa nám tak ukáže už o pár dní, presnejšie budúci pondelok.

Pred dvoma dňami sme vás prostredníctvom samostatného článku informovali ohľadom možného dátumu debutu Pixel 4a. Podľa známeho informátora Jona Prossera sa nám mal smartfón ukázať 3. augusta.

Vyzerá to, že Prosser mal opäť pravdu. Google totiž zverejnil oficiálny dátum predstavenia Pixel 4a a áno, je to 3. august. Zariadenie sa nám tak ukáže už o pár dní, presnejšie budúci pondelok.

Zdroj: Google/GSMArena

Dlhé čakanie sa teda konečne končí. Pixel 4a sa nám mal pôvodne ukázať už počas májového podujatia Google I/O, no to bolo kvôli koronavírusu zrušené. Od informátorov sme neskôr získali niekoľko možných dátumov, kedy by smartfón mohol debutovať, no ničoho sme sa nedočkali. Teraz je to však už oficiálne, Pixel 4a bude predstavený 3. augusta.

Čo môžeme očakávať?

V rámci špecifikácií môžeme očakávať čipset Snapdragon 730 doplnený grafickým procesorom Adreno 618, 6 GB operačnej pamäte RAM, 64/128 GB úložisko a 3 080 mAh batériu s podporou pre 18 W nabíjanie. Všetky tieto komponenty sa budú skrývať za 5,91-palcovým FHD+ displejom, pričom na opačnej strane zariadenia nájdeme 12 Mpx snímač.

TIP REDAKCIE
Nabíjačka pre elektromobily bude v Spojenom kráľovstve povinnou výbavou každej novej domácnosti

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať