samsung

Unikajú ďalšie informácie ohľadom Galaxy Watch 3. Týkajú sa prevedení aj možných cien

V spojitosti s očakávaným produktom dozvedáme stále viac a viac informácií. Tie najnovšie sa týkajú prevedení, možných cien a dátumu debutu

Od predstavenia novej generácie hodiniek Galaxy Watch nás delí už len niekoľko týždňov, čo znamená, že sa v spojitosti s očakávaným produktom dozvedáme stále viac a viac informácií. Tie najnovšie sa týkajú prevedení, možných cien a dátumu začiatku predaja, informuje server 9to5Google.

O novinky ohľadom Galaxy Watch 3 sa s nami prostredníctvom siete Twitter podelili overený informátor Evan Blass. Ten vo svojom prvom príspevku uvádza zoznam všetkých modelov, ktoré budú uvedené na trh.

  • 45 mm Black Titanium Bluetooth
  • 45 mm Black Stainless Steel Bluetooth
  • 45 mm Black Stainless Steel LTE
  • 45 mm Silver Stainless Steel Bluetooth
  • 45 mm Silver Stainless Steel LTE
  • 41 mm Silver Stainless Steel Bluetooth
  • 41 mm Silver Stainless Steel LTE
  • 41 mm Bronze/Gold Stainless Steel Bluetooth
  • 41 mm Bronze/Gold Stainless Steeel LTE

Môžeme si všimnúť, že hodinky dorazia v dvoch veľkostiach, a to v 41 mm a 45 mm, pričom budú vyrobené z titánu alebo nehrdzavejúcej ocele. Záujemcovia budú mať taktiež na výber medzi čiernym, strieborným alebo bronzovým prevedením či Bluetooth alebo LTE verziami.

TIP REDAKCIE
Android 12 dostane aj Galaxy S10, Samsung spúšťa beta testovanie
samsung
Foto: Evan Blass

Cena zrejme nebude nízka

Informátor ďalej deklaruje, že Galaxy Watch sa budú predávať za cenu v rozmedzí od 400 do 600 dolárov. Len pre porovnanie, pôvodné Galaxy Watch pôvodne stáli 329 dolárov (42 mm) alebo 349 dolárov (46 mm). Novinky by sa tak na našom trhu mohli predávať za približne 425 až 640 eur, ak zarátame daň.

Čo nás čaká v oblasti softvéru?

Čo sa týka softvéru, Max Weinbach tvrdí, že Galaxy Watch 3 dorazia s predinštalovanou verziou služby Spotify, pričom vlastnú aplikáciu Samsung Email má nahradiť Microsoft Outlook. Dočkať sa však máme aj novej aplikácie zameranej na počasie, čerstvej sady ciferníkov či vylepšených notifikácií a widgetov. Téme sme sa bližšie venovali v samostatnom článku.

Galaxy Watch 3 by sa mali do predaja prvýkrát dopracovať už 22. júla.

Na záver však musíme ešte raz poznamenať, že stále ide o neoficiálne informácie, preto vám ich odporúčame brať s aspoň menšou rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať