Spotify Premium Duo: Novinka pre páry, ktoré môžu počúvať obľúbenú hudbu lacnejšie

Posuňte váš vzťah na novú úroveň!

0
Foto: Pexels

Najpoužívanejšia hudobná služba Spotify si pripravila novú formu spoplatneného prémiového účtu, ktorú nazvala Duo. Ako názov napovedá, je určená pre dve osoby, ktoré žijú v jednej domácnosti.

So svojou polovičkou nemusíte mať spoločný hudobný vkus, no môžete používať rovnakú hudobnú službu bez reklám, s offline prehrávaním a obrovskou knižnicou skladieb všemožného druhu a žánrov.

Samozrejme, Spotify Premium Duo nepredstavuje jeden spoločný účet pre dve osoby. V praxi ide o dva separátne prémiové účty, ktoré ale v Duo kombinácii vyjdú lacnejšie. Navyše obsahujú len jeden zdieľaný playlist, tzv. Duo Mix.

Premium Duo
Foto: Spotify

Kým bežný Premium účet pre jednu osobu stojí 5,99 € mesačne, Premium Duo pre dve osoby stojí 7,99 € mesačne (na prvý mesiac zadarmo).

Ak už prémiové Spotify používate, svoju existujúcu zbierku albumov, obľúbených skladieb a ďalšieho obsahu si dokážete preniesť aj do programu Duo.

Novinku si môžete pohodlne aktivovať na tejto adrese. Po prihlásení sa do Spotify stačí zaslať pozvánku partnerovi/partnerke, ktorý/ktorá ju akceptuje a zároveň potvrdí spoločnú adresu bydliska. To je všetko.

Pokiaľ je vás pod jednou strechou viac, k dispozícii je program Premium Family za 8,99 € mesačne pre 6 členov rodiny.