huawei mate 30 Pro

Urobili ste so smartfónom perfektnú fotku? Vyhrajte 10 000 EUR!

Spoločnosť Huawei odštartovala ďalší ročník populárnej súťaže Huawei Next Image, v rámci ktorej môžete získať za perfektnú fotku zhotovenú smartfónom hodnotné ceny, okrem iných finančnú odmenu vo výške 10 000 eur.

Spoločnosť Huawei odštartovala ďalší ročník populárnej súťaže Huawei Next Image, v rámci ktorej môžete získať za perfektnú fotku zhotovenú smartfónom hodnotné ceny, okrem iných finančnú odmenu vo výške 10 000 eur.

Fotosúťaž Huawei Next Image odštartovala 15. júna. Do súťaže sa môžu zapojiť tí užívatelia, ktorí svoje zážitky a jedinečné momenty zachytili smartfónom značky Huawei.

Ak ste sa zapojili aj do predchádzajúcich ročníkov, viete, že unikátne zábery stačí nahrať do galérie na oficiálnej stránke súťaže, ktorú nájdete na tejto adrese. Nenechajte sa odradiť tým, že nevlastníte jednu z najnovších vlajkových lodí Huawei, ktoré sú vysoko hodnotené práve vďaka výkonným fotoaparátom.

Huawei Next Image
Huawei P40 Pro

Technika dôležitá nie je. Vynikajúcu fotku dokážete spraviť aj so starším zariadením značky Huawei. Hľadajte jedinečnú situáciu alebo predmet, dajte si záležať na kompozícii a hlavne nepodceňte sveto, ktoré o kvalite výslednej snímky často rozhoduje.

Huawei Next Image

Aj tento rok sa súťaží v piatich kategóriách, ktoré sú zamerané na posúvanie hraníc vizuálnych zážitkov.

Near Far: Zachyťte nezabudnuteľný okamih z viacerých uhlov – napríklad
detailnejšej aj širšej perspektívy. Správny čas použiť makro režim či širokouhlý objektív v P40 Pro.

Good Night: Krása sa skrýva v tme. Noc ani prostredie so slabým svetlom však
nie je prekážkou pri fotografovaní – obzvlášť ak použijete fotoaparát v P40 Pro. Ten sa môže pochváliť nočným režimom s dlhou uzávierkou, veľkým snímačom a umelou inteligenciou.

Hello, Life!: Jeden záber povie viac ako tisíc slov. Zdieľajte emócie z
každodenného života.

Faces: Experimentujte s identitou a silou portrétnej fotografie. Môžete zachytiť tváre vašich najbližších či vlastný portrét. Skvelým pomocníkom je kvalitný bokeh efekt.

TIP REDAKCIE
Vitaj späť, Don Salieri: Mafia 4 sa má odohrávať ešte pred prvým dielom!

Storyteller: Vytvorte koláž fotografií, ktorá vyrozpráva svoj vlastný príbeh. Koláž musí obsahovať 3 – 9 záberov.

Hodnotenie profíkmi

Súťažné fotografie budú prezentované na stránke Huafan. Svoje fotky môžete prihlásiť do 31. júla 2020 do 18:00 stredoeurópskeho času. Prihlásené fotografie najskôr prejdú cez lokálne kolo – zástupcovia Huawei vyberú 2 najkrajšie fotografie v každej kategórii.

Spolu desať vybraných z Českej a Slovenskej republiky postúpi do globálneho kola, kde budú hodnotené porotou zloženou z odborníkov a uznávaných fotografov.

Pozvanie do poroty prijal svetoznámy fotograf a autor jedného z najznámejších záberov v dejinách fotografie Afgánske dievča, Steve McCurry, renomovaná ruská módna fotografka Elizaveta Porodina, kanadský fotograf extrémnych športov Reuben Krabbe a švédska umelecká fotografka Karolina Henke.

Za spoločnosť Huawei budú porotu zastupovať marketingový riaditeľ Huawei CBG Andrew Garrihy a viceprezident marketingu Li Changzhu.

Ceny

Najväčším lákadlom je samozrejme hlavná cena Grand Prix, V rámci ktorej víťaz získa 10 000 eur, smartfón Huawei P40 Pro a elektronicky certifikát o ocenení. Za pozornosť však stoja aj ďalšie ceny.

Výhercovia prvej ceny v každej kategórii získajú smartfón Huawei P40 Pro a 1 000 eur a taktiež elektronický certifikát o výhre.

Pre výhercov, ktorí sa umiestnia na druhom mieste, je pripravený špičkový fotosmartfón Huawei P40 Pro a elektronický certifikát.

Víťazi lokálneho, česko-slovenského kola v každej kategórií získajú smartfón Huawei P40. Tí, ktorí sa umiestnia na druhom mieste, vyhrávajú Bluetooth reproduktor. Dokopy sa teda súťaží o 5 smartfónov P40 a 5 Bluetooth reproduktorov.

Lokálni výhercovia budú známi v polovici augusta, globálne vyhodnotenie prebehne v polovici septembra. Ak máte fotku, na ktorú ste hrdí, neváhajte a prihláste ju do galérie na consumer.huawei.com/cz/community.