Kábel z nabíjačky si cez penis zastrčil až do mechúra: Vytiahnuť ho vedeli až chirurgovia

Chirurgovia nabíjací kábel nakoniec vyoperovali.

8

V Indii sa odohral skutočne bizarný prípad. Jeden muž si totiž cez penis až do močového mechúra zastrčil nabíjací kábel od smartfónu, informuje CNN. Stalo sa tak ešte minulý mesiac v severovýchodnej Indii.

Muž sa do nemocnice prepravil sám po tom, ako v oblasti brucha pocítil bolesť. Doktorom pritom povedal, že kábel prehltol, tvrdí doktor Walliul Islam.

Keď sa však kábel neobjavili ani po podaní laxatív, doktori nemali inú možnosť než operovať.

Prišiel za nami po piatich dňoch a aj napriek tomu, že bol na veľkej potrebe niekoľkokrát, kábel nevyšiel. Nariadili sme preto endoskopiu, no ani pri nej sme nič nevedeli nájsť. Pacient sa sťažoval na obrovskú bolesť, tak sme museli operovať. V črevách však nič nebolo,“ vysvetlil Islam pre CNN.

Počas operácie doktori spravili röntgenové vyšetrenie a okamžite zistili, kde je problém. Nešťastník mal v močovom mechúre 60 centimetrov dlhý kábel, ktorý si tam sám zastrčil cez močovú rúru. Au!

Spravil som malý rez a vytiahol 60 centimetrový kábel priamo z jeho močového mechúra,“ konštatuje Islam. „Ak by sa priznal, nemuseli by sme s ním stráviť toľko času a nemusel by tak dlho trpieť,“ hovorí doktor.

Pacienta nemocnica prepustila a cíti sa dobre. „Sme si vedomí toho, že niektorí ľudia pri zastrkovaní predmetov do močovej trubice pociťujú sexuálne potešenie. Toto bol rovnaký prípad, ktorý sme posunuli psychiatrovi,“ zakončil doktor Islam.