V Geekbench sa objavil Asus ROG Phone 3 v prevedení s 12 GB RAM

V benchmarku Geekbench sa objavilo zariadenie s označením I003D. Pre porovnanie, údajný ROG Phone 3 s 8 GB RAM sa schovával za označením I003DD.

Nedávno sme vás informovali o tom, že sa v prostredí benchmarku Geekbench objavilo pokračovanie radu herných smartfónov z dielne spoločnosti Asus. Konkrétne išlo o ROG Phone 3 s čipsetom Snapdragon 865 a 8 GB operačnej pamäte RAM.

Aktuálne sa ale vďaka serveru GSMArena dozvedáme, že sa zrejme dočkáme aj variantu s 12 GB pamäte RAM. V tom istom benchmarku sa totiž objavilo zariadenie s označením I003D. Pre porovnanie, údajný ROG Phone 3 s 8 GB RAM sa schovával za označením I003DD.

Geekbench – via mysmartprice.com

8 GB verzia v benchmarku získala 902 (na jedno jadro) a 3 074 (na viac jadier) bodov. K dispozícii však máme aj údaje z certifikácie WiFi Alliance, ktorá potvrdzuje, že smartfón skutočne ponúkne čipset od Qualcomm, no taktiež aj Wi-Fi Direct či podporu pre Miracast.

12 GB verzia si viedla lepšie

Variant s 12 GB operačnej pamäte si v testovaní viedol o trochu lepšie. Dosiahol totiž 910 (na jedno jadro) a 3 229 (na viac jadier) bodov. Zatiaľ to vyzerá, že Wi-Fi Direct a Miracast budú obsiahnuté v základnej výbave aj v tomto prípade.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 neostane sám: Výrobca okrem vlajkovej lode predstaví aj odľahčený model

Asus sa s nami zatiaľ nepodelil o žiadne bližšie informácie ohľadom debutu novej generácie renomovanej série, avšak podľa niekoľkých správ z Tchajwanu by mal ROG Phone 3 uzrieť svetlo sveta v júli, a to po boku ZenFone 7. Podľa všetkého sa tak aj skutočne stane, keďže aj ROG Phone 2 bol predstavený v júli.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať