Asus ROG Phone 3 sa objavil v Geekbench: Vlajková loď ponúkne Snapdragon 865 a 8 GB RAM

Tretia generácia populárneho smartfónu sa údajne už aj testuje.

0
Asus ROG Phone 2 - FOTO: Wccftech

Tohtoročná vlajková loď od spoločnosti Asus, ROG Phone 3, sa ešte pred oficiálnym predstavením objavila v známom benchmarku Geekbench.

Ako píše server Gizmochina, pôjde už o tretí kúsok zo série ROG Phone, ktorá debutovala v roku 2018. Čo sa týka dátumu predstavenia ROG Phone 3, väčšina špekulácií spomína druhú polovicu roka 2020.

Výrobca sa s nami zatiaľ nepodelil o žiadne bližšie informácie týkajúce sa debutu tretej generácie ROG Phone, no šušká sa, že smartfón sa dokonca už aj testuje.

ROG Phone 3 v Geekbench

Údajný ROG Phone 3 sa nedávno objavil aj v spomenutom benchmarku Geekbench. Všimnúť si môžeme modelového čísla I003DD, ktoré sa značne podobá na označenie I001D reprezentujúce minuloročný ROG Phone 2.

Ako môžete vidieť na snímke nižšie, ROG Phone 3 v testovaní získal 902 (na jedno jadro) a 3 074 (na viac jadier) bodov. Vlajkovú loď má poháňať čipset Snapdragon 865, ktorý bude spolupracovať s 8 GB operačnej pamäte RAM.

Smartfón s rovnakým označením sa však objavil aj v prostredí WiFi Alliance. Certifikácia potvrdzuje, že zariadenie ponúkne čipset od Qualcomm, Wi-Fi Direct či podporu pre Miracast.

Očakávame, že sa nové informácie ohľadom ROG Phone 3 dozvieme počas nasledujúcich týždňov.