Spoločnosť OnePlus zrejme už v júli vydá svoje prvé úplne bezdrôtové slúchadlá

Známy informátor, Max J., tvrdí, že OnePlus vydá svoje prvé úplne bezdrôtové slúchadlá v júli tohto roku, čiže o niečo vyše mesiaca.

Spoločnosť OnePlus je známa nielen vďaka svojim obľúbeným telefónom. Mnohí očakávali, že nový doplnok v podobe slúchadiel sa nám ukáže spolu s novou sériou smartfónov, OnePlus 8.

To sa však, očividne, nestalo. Ako však informuje web AndroidBeat, na prvé skutočne bezdrôtové slúchadlá značky OnePlus si už nepočkáme dlho.

Známy informátor, Max J., ktorý je v rámci únikov informácií ohľadom rôznych produktov dôveryhodnou osobou, tvrdí, že OnePlus vydá svoje prvé úplne bezdrôtové slúchadlá v júli tohto roku, čiže o niečo vyše mesiaca. Ako si môžete všimnúť na snímke vyššie, slúchadlá sa budú po dizajnovej stránke náramne podobať na AirPods od Apple.

Taktiež to vyzerá, že obidve slúchadlá budú vybavené optickými senzormi. Slúchadlá tak zrejme dokážu automaticky prehrávať a pozastavovať prehrávané pesničky alebo iné audio podľa toho, či ich má používateľ nasadené alebo nie.

TIP REDAKCIE
Louvre z pohodlia domova či grilovačka s televízorom Terrace? So Samsungom sa to dá!

Ostatne sa toho o pripravovanom produkte veľa nevie. Nepoznáme ani názov, ani špecifikácie a ani výdrž batérie. Keďže však na nich pracuje známe meno ako OnePlus, je takmer isté, že sa kvalitatívne budú rovnať slúchadlám od iných renomovaných výrobcov, ako sú napríklad Apple či Samsung.

Stále však ide len o únik, čiže vám odporúčame brať uvedené informácie s aspoň menšou rezervou.