Huawei FreeBuds 3i: Nové slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku a zaujímavou cenou

Spoločnosť Huawei nenápadne predstavila na svojich oficiálnych stránkach nové, plne bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 3i. Dizajnom pripomínajú AirPods od Apple.

Spoločnosť Huawei nenápadne na svojich oficiálnych stránkach predstavila nové, plne bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 3i. Tie sa, podobne ako pôvodný model FreeBuds 3, podobajú na slúchadlá AirPods od Apple.

Výrobca po stránke vzhľadu slúchadlá upravil len mierne. Sú štíhlejšie a ergonomickejšie. Nové je puzdro pre nabíjanie, ktoré má spratnejší podlhovastý tvar. Slúchadlá reagujú na dotyky, pomocou ktorých môže používateľ pozastaviť prehrávanie hudby alebo prijať hlasový hovor.

Slúchadlá zrejme nie sú odolné voči vode, keďže to výrobca na svojich stránkach neuvádza.

huawei
Foto: Huawei

V útrobách slúchadiel sa nachádzajú relatívne veľké 10-milimetrové dynamické meniče a tri mikrofóny. FreeBuds 3i totižto disponujú aktívnym potláčaním okolitého hluku, čo je výsadou skôr prémiovejších produktov z tejto kategórie.

Aj keď slúchadlá nie sú vyslovene lacné, avizovaná cena 90 britských libier (po prepočte približne 103 eur) vyzerá dobre. Predávať sa začnú najskôr na trhu v Spojenom kráľovstve koncom mája. Doraziť by mali aj do ostatných európskych krajín.

Foto: Huawei

Výdrž na jedno nabitie dosahuje 3,5 hodiny pri prehrávaní hudby. Puzdro dodá energiu v rámci opakovaného nabíjania na ďalších 14,5 hodín reprodukcie. Samozrejmosťou je Bluetooth 5.0 alebo okamžité spojenie s mobilným zariadením, ktoré využijú vlastníci smartfónov Huawei s najnovšou verziou užívateľského rozhrania EMUI 10.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Huawei FreeBuds 3: Kvalitná odpoveď na AirPods

Súčasťou balenia sú štyri páry vymeniteľných silikónových ušníc rôznych veľkostí. Slúchadlá FreeBuds 3i  budú dostupné v dvoch farebných prevedeniach – keramickej bielej a uhlíkovej čiernej.

O cene a dostupnosti na našom trhu budeme informovať hneď, ako nám ich výrobca potvrdí.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať