apple

Apple potvrdzuje: WWDC 2020 začína 22. júna

Konať sa bude prostredníctvom livestreamu, ku ktorému sa bude možné dostať cez aplikáciu Apple Developer či rovnomennú webovú stránku.

Po tom, ako sme sa dozvedeli, že konferencia WWDC (Worldwide Developers Conference) prejde kvôli globálnej pandémii koronavírusu na online formát, sa k nám konečne dopracoval oficiálny dátum, kedy sa bude akcia konať. 

Konferencia sa začne presne 22. júna a ako sme spomenuli v úvode, konať sa bude prostredníctvom livestreamu, ku ktorému sa bude možné dostať cez aplikáciu Apple Developer či rovnomennú webovú stránku.

Spoločnosť počas konferencie odhalí plány ohľadom iOS a OS X. Dozvieme sa teda novinky nielen o iOS 14, ale aj o macOS 10.16, watchOS 7 a tvOS 14.

Čo sa týka watchOS, očakáva sa, že watchOS 7 prinesie funkcie ako je sledovanie spánku, tachymeter či možnosť zdieľania ciferníkov s ostatnými.

“WWDC 20 bude našou najväčšou konferenciou, ktorá na jeden týždeň v júni spojí našu celosvetovú vývojársku komunitu, aby prebrala budúcnosť platforiem Apple. Nevieme sa dočkať momentu, kedy sa s našou komunitou stretneme, aby sme sa podelili o nové nástroje, ktoré umožnia vytvorenie nových úžasných aplikácií a služieb. Ďalšie informácie ohľadom WWDC20 zverejníme s postupom času, ako sa bude blížiť deň začiatku konferencie,” prehlásil Phil Schiller, viceprezident oddelenia Worldwide Marketing spoločnosti Apple.

TIP REDAKCIE
Messenger a Instagram opäť sklamali: Chýba základná funkcionalita, ľudia strácajú nervy

Sme zvedaví, čo všetko si na nás vývojári chystajú tento rok. Všetky oficiálne novinky sa dozvieme už na konci budúceho mesiaca.

Total
2
Zdieľaní