Samsung Galaxy S20

Ako kúpiť smartfóny Samsung výrazne lacnejšie? Postup je veľmi jednoduchý

S blížiacim sa víkendom sa opäť môžete začať tešiť na ďalšie kolo akciových ponúk v podaní Samsungu. Samsung víkend sa opäť začína už dnes.

S blížiacim sa víkendom sa opäť môžete začať tešiť na ďalšie kolo akciových ponúk v podaní Samsungu. Samsung víkend sa opäť dnešným dňom a bude pokračovať do nedele.

Ak teda máte v pláne kúpu napríklad kúsku z najnovšej série Galaxy S20, teraz máte jedinečnú príležitosť. V akciovej ponuke sa samozrejme okrem vlajkovej série Galaxy S20, S20+ či S20 Ultra 5G nachádza množstvo iných produktov.

Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra

Pre každého, kto sa rozhodne zakúpiť si jeden z vybraných produktov, dostane k nákupu bonus s podobe eVoucheru alebo okamžitej zľavy. Takto môžete zlepšiť pobyt v karanténe nielen sebe, ale aj niekomu blízkemu.

V ponuke nájdete okrem vlajkovej série aj ďalšie produkty z radu Galaxy S, Galaxy A, ale aj obľúbené wearables produkty. Kompletnú ponuku Samsung víkend nájdete na oficiálnom internetovom obchode Samsung.

Súčasná generácia Samsung Galaxy Watch s 42 mm veľkosťou
Samsung Galaxy Watch s 42 mm veľkosťou

Akciovú ponuku spoločnosti Samsung, ktorá začína už dnes, 17.4.2020, a pokračuje do nedele, 19.4.2020, môžete skombinovať aj napríklad s práve prebiehajúcou akciou Vymeň starý za nový. Všetky dôležité informácie sa dozviete na stránke e-shopu Samsung.

Total
39
Zdieľaní
Total
39
Zdieľať