Nový koncept iPhone 12

AKTUÁLNE: Apple údajne odkladá debut iPhone 9 a iPhone 12

Nové smartfóny od spoločnosti Apple zrejme dorazia o trochu neskôr. Dôvod posunutia debutu pripravovaných zariadení je zrejme každému jasný.

Nové smartfóny od spoločnosti Apple zrejme dorazia o trochu neskôr. Dôvod posunutia debutu pripravovaných zariadení je zrejme každému jasný.

COVID-19 poriadne zamiešal a stále mieša karty v mnohých oblastiach. Jeho následky silno pocítil aj mobilný priemysel. Spoločnosti sa obracajú na prezentácie prostredníctvom livestreamov, pričom v mnohých prípadoch sa debuty nových zariadení úplne odkladajú. Výnimkou nie je ani Apple, píše BGR.

Výrobca nám mal už čoskoro predstaviť svoj nový cenovo dostupnejší iPhone 9. Celé podujatie, ktoré sa malo konať na konci marca, však bolo podľa používateľa @jon_prosser (viď. nižšie) úplne zrušené.

To znamená, že iPhone 9 debutuje neskôr, pričom pojem “neskôr” môže znamenať aj niekoľko mesiacov. Dôvodom, ako už sme spomenuli vyššie, je koronavírus, ktorý veľmi negatívne ovplyvňuje dopyt a ponuku.

TIP REDAKCIE
FOTO: Takto vyzerá iPhone 13 Pro vyrobený z roztavených častí Tesla Model 3!

Týka sa to aj iPhone 12

Podobným problémom vraj trpí aj séria iPhone 12, ktorá má ponúknuť veľké zmeny nielen v oblasti dizajnu. Tento rok sa máme dočkať až štyroch modelov, a to dvoch štandardných verzií iPhone 12 a dvoch výkonnejších variantov iPhone 12 Pro. Prvá séria iPhonov s podporou 5G sa vraj opozdí “minimálne o mesiac”, čiže môžu debutovať až v októbri.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať