Prehnaná reakcia? Lietadlo muselo núdzovo pristáť, lebo si jeden z pasažierov kýchol

Jeden z nedávnych letov lietadla United Airlines bol neplánovane prerušený len kvôli tomu, že si jeden z pasažierov kýchol.

Svetová zdravotnícka organizácia WHO včera koronavírus vyhlásila za pandémiu. A práve tento pojem v mnohých ľuďoch vyvoláva obrovský strach, čo je dôvod, prečo napríklad trvanlivé potraviny a dezinfekčné prostriedky doslova miznú z pultov obchodov.

Konanie zo strany občanov sa ešte dá do určitej miery pochopiť, no v niektorých prípadoch už ľudia naozaj prekračujú všetky zdravé hranice.

Ako píše server BGR, jeden z nedávnych letov United Airlines bol neplánovane prerušený len kvôli tomu, že si jeden z pasažierov kýchol. Ostatní ľudia na palube prepadli tak obrovskej panike, že pilot jednoducho musel s lietadlom pristáť.

Lietadlo letelo z Eagle v americkom Colorade, do Newark v štáte New Jersey. Pilot núdzovo pristál v meste Denver. Miestna polícia následne všetkých upozornila, že kýchnutie pasažiera nebolo spôsobené koronavírusom, ale alergiami. Údajne nemal ani zvýšenú teplotu.

Traja cestujúci, ktorých správanie bolo “najviac iracionálne”, boli z lietadla vyvedení. Pasažier trpiaci (len) alergiami mohol pokračovať v lete do cieľovej destinácie.

TIP REDAKCIE
BLESKOVÁ SPRÁVA: Slovenská pošta upravuje doručovanie zásielok a balíkov! Takto to bude po novom fungovať

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať