zombie

Call of Duty: Mobile príde o jeden z herných režimov. Nesplnil očakávania

Call of Duty: Mobile je jednou z najúspešnejších mobilných hier, ktorá zaznamenala počas prvých 7 dní od zverejnenia 100 miliónov stiahnutí.

Call of Duty: Mobile je jednou z najúspešnejších mobilných hier, ktorá zaznamenala počas prvých 7 dní od zverejnenia 100 miliónov stiahnutí.

Call of Duty: Mobile ponúka skutočne kvalitný herný zážitok v mobilnej podobe, ktorý tvorcovia postupne vylepšujú novým obsahom a funkciami v rámci pravidelných aktualizácií.

Do hry sa dostal aj Zombie režim, ktorý si hráči obľúbili v klasických verziách hry Call of Duty. V tej mobilnej sa ale príliš neujal. Podľa tvorcov nedosahuje požadovanú úroveň kvality, preto ho z hry 25. marca odstránia. Informujú o tom v komunite na fóre Reddit.

Call of Duty
Zombie režim v Call of Duty: Mobile.

Activision sa chce sústrediť hlavne na vývoj režimu pre viacerých hráčov a preferovaný Battle Royale mód. Stopku dostala aj nová mapa Nacht Der Untoten, ktorá nebude sprístupnená v medzinárodnej verzii hry.

Call of Duty: Mobile je pre tvorcov, spoločnosť Activision, zlatou baňou. Je dôležité, aby vývojári primárne rozvíjali tie funkcie a režimy, ktoré hráčov bavia. Zombie mód medzi ne nepatril, preto sa s ním musíme rozlúčiť.

TIP REDAKCIE
Zlá kvalita a falzifikáty: Francúzsko zbrojí proti online obchodu Wish

Hru si môžete stiahnuť z Apple App Store a z obchodu Google Play. K dispozícii je tiež oficiálny emulátor pre PC. Podrobnosti nájdete TU.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať