Call of Duty: Mobile

Hrajte Call of Duty Mobile aj na PC: Tento emulátor je na to najlepší

Call of Duty Mobile je tu a je úspešnejší než ktorákoľvek mobilná hra. Prináša so sebou skvelý herný zážitok, v ktorom je cítiť rodokmeň obľúbenej hernej série.

Call of Duty Mobile je tu a je úspešnejší než ktorákoľvek mobilná hra. Prináša so sebou skvelý herný zážitok, v ktorom je cítiť rodokmeň obľúbenej hernej série. Hra je zadarmo s dostupnými in-app nákupmi, ktoré však k plnohodnotnému hraniu nie sú potrebné. Vďaka šikovnému emulátoru Gameloop si ju veľmi jednoducho zahráte aj na počítači.

Ak ste vášnivými hráčmi, Gameloop (stiahnite TU) možno poznáte z hry PUBG Mobile, ku ktorému taktiež slúžil ako oficiálny PC emulátor. Od roku 2018 emulátor začal podporovať mnohé obľúbené hry ako Mobile Legends Bang Bang, Garena Free Fire, Arena of Valor a teraz aj Call of Duty: Mobile.

Call of Duty: Mobile sa samozrejme dá spustiť aj na iných emulátoroch, napríklad na Bluestacks, no Gameloop je jediným oficiálnym riešením priamo od vývojárov samotnej hry. Ak hru chcete hrať na PC, odporúčame preto práve tento program.

Emulátor natívne podporuje klávesnicu a myšku. Nastavovať nemusíte nič

Hru som na PC vyskúšal na pár hodín a všetko fungovalo bez väčších problémov. Miestami som zabúdal, že hrám mobilnú hru a že je úplne zadarmo. Do reality ma vrátili večne pripomínajúce sa in-app nákupy, ktoré sa však dajú ignorovať.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!

V emulátore si okrem toho môžete nastaviť aj herný ovládač, ak vám kombinácia klávesnice a myši nevyhovuje.

Na emulátore bolo víťazstvo príliš jednoduché.

Emulátor vs. smartfón: Veľká výhoda?

Aby sa vývojári postarali o to, že hráči, ktorí hrajú na PC nemali veľkú výhodu, spravili jedno jednoduché, no šikovné rozhodnutie. Matchmaking spolu spája len ľudí z rovnakej platformy. Ak teda hráte na emulátore, proti vám budú hrať len hráči, ktorí taktiež hrajú na emulátore. Ak hráte na mobile, tak proti vám budú len hráči, ktorí hrajú na mobile.

Z mojej skúsenosti a hlavne z opakovaných záberov zabití však bolo zjavné, že nie všetci hráči hrali na klávesnici a myške. Presnosť, ktorú ponúka myš je v porovnaní s ťažkopádnymi pohybmi dotykového ovládania viditeľná na prvý pohľad.

Ak teda chcete dominovať niekoľko zápasov a vyskúšať si niekoľko killstreakov, ani neváhajte a Gameloop si nainštalujte. Garantujem vám, že budete mať (aspoň zatiaľ) obrovskú výhodu.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať