macbook

Apple plánuje veľké zmeny: MacBook v roku 2021 prinesú úplne nový dizajn

Apple údajne plánuje svojich verných zákazníkov prekvapiť a predstaviť nový dizajn pre MacBooky, ktorý už nebude pozostávať len z drobných vylepšení.

Notebooky MacBook od Apple sa za posledné roky, aspoň po dizajnovej stránke, takmer nezmenili. Síce sme sa dočkali implementácie OLED panelu nachádzajúceho sa nad klávesnicou či väčšieho 16-palcového displeja, no celkovo zariadenia stále vyzerajú viac-menej rovnako.

To sa však má s príchodom budúceho roku zmeniť, tvrdí renomovaný analytik Ming-Chi Kuo. Apple totiž údajne plánuje svojich verných zákazníkov prekvapiť a predstaviť nový dizajn pre MacBooky, ktorý už nebude pozostávať len z drobných vylepšení.

V novom kabáte môžu doraziť všetky budúcoročné modely

Kuo nepotvrdil, ktoré modely sa dočkajú tohto nového prevedenia, no vôbec by nás neprekvapilo, ak by sa nám v ňom budúci rok ukázali úplne všetky.

apple macbook pro
Ilustr. foto: maclife.de

Rovnako nie je isté, o akých zmenách je konkrétne reč. Veríme, že sa ďalších informácií dočkáme ešte tento rok, ak nie aj v priebehu nasledujúcich mesiacov.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme

Ak ste teda fanúšikom značky Apple a nepotrebujete nutne nový notebook, odporúčame vám počkať do budúceho roku. Sme zvedaví, čo si na nás svetoznámy gigant chystá tentokrát.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať