Samsung Galaxy S20 u operátora: Predobjednávky prijíma Orange, Telekom aj O2

Najnovšie vlajkové lode Samsung Galaxy S20 budú dostupné aj v ponukách troch slovenských operátorov, Orange, Telekom a O2.

Najnovšie vlajkové lode Samsung Galaxy S20 budú dostupné aj v ponukách troch slovenských operátorov, Orange, Telekom a O2.

Operátori ani tento rok nezaváhali a svojim zákazníkom krátko po predstavení smartfónov sprístupňujú predobjednávky. V maloobchodnom predaji budú novinky dostupné až od 13. marca, čiže o mesiac.

Orange informuje o predpredaji na samostatnej webovej stránke, pričom zároveň pripomína bezplatný bonus, slúchadlá Galaxy Buds+. Získajú ich zákazníci, ktorí si smartfóny predbežne objednajú od 11.2. do 8.3.2020.

Orange ponúka predpredaj len pre verzie Galaxy S20+S20 Ultra 5G. Model Galaxy S20 nespomína. Čo sa týka takzvaných plných cien, Galaxy S20+ ocenil na 999 €, Galaxy S20 Ultra 5G na 1349 €. Dodáva, že s paušálmi Go ich môžu zákazníci získať už od 1 eura na splátky.

galaxy s20
Zdroj: orange.sk

Cenu do istej úrovne zníži bonus v podobe zľavy, ktorej výška sa líši od typu paušálu Go. Čím vyšší paušál, tým väčší bonus na zariadenie. Operátor tiež uplatí jednorázovú zľavu pri objednávke cez e-shop (10 alebo 20 €). Ponuku Orange-u nájdete TU.

Druhý najväčší operátor, Telekom, je stručnejší. Rovnako ponúka predpredaj noviniek Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G v kombinácii so slúchadlami Galaxy Buds+. Obe zariadenia a dajú objednať s paušálmi Áno.

galaxy s20
Zdroj: Telekom

Operátora musia záujemcovia kontaktovať prostredníctvom formulára, ktorý nájdu na tejto adrese. Telekom sa im obratom ozve späť kvôli potvrdeniu predbežnej objednávky. Poskytne tiež v prípade potreby ďalšie doplňujúce informácie.

Telekom ponuku vylepšuje tradičným bonusom – web zľavou vo výške 20 € na úvodný poplatok. V konfigurátore paušálov sa zatiaľ Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G nenachádzajú. Nevieme preto zistiť, aké sú ceny/výhody v kombinácii s jednotlivými paušálmi Áno. Ponuku Telekomu nájdete TU.

Telekom vyhovie aj záujemcom o skladacie véčko Samsung Galaxy Z Flip. Predobjednať sa dá rovnakým spôsobom ako smartfóny Galaxy S20.

Operátor O2 ponúka predobjednávku aj pre Galaxy S20, nielen pre Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus v podobe slúchadiel je samozrejmosťou aj u O2. Týka sa len dvoch vyšších verzií smartfónov.

galaxy S20
Zdroj: soda.o2.sk

Zákazníci si môžu navyše konkrétnejšie zvoliť, o aké prevedenie majú záujem. O2 uvádza nasledovné varianty:

  • Samsung Galaxy S20, 128 GB v sivej farbe
  • Samsung Galaxy S20, 128 GB v modrej farbe
  • Samsung Galaxy S20+ 128 GB v sivej farbe
  • Samsung Galaxy S20+ 128 GB v modrej farbe
  • Samsung Galaxy S20+ 128 GB v čiernej farbe
  • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128 GB v sivej farbe

Nové vlajkové lode zo série Samsung Galaxy S20 môžete mať zákazníci k novému O2 Smart Paušálu na začiatok už od 0 €, uvádza O2 na svojom webe. Online konfigurátor Smart paušálov ich ale zatiaľ neobsahuje. Ponuku O2 nájdete TU.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra OFICIÁLNE: Technologické beštie pre rok 2020 sú tu!

Operátor O2 navyše prijíma objednávky na véčko Galaxy Z Flip, prvý smartfón so skladacím skleneným displejom. Novinku si môžu zákazníci objednať do 20. februára v čiernej a fialovej farbe. Kontaktný formulár sa nachádza na tejto adrese.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať