Samsung pripravuje cenovo dostupnejší Galaxy A70e: Novinka má ponúknuť 6,1″ displej a 3 zadné foťáky

Zadná strana obsahuje snímač odtlačkov prstov a trojicu snímačov uložených na pilulkovom čiernom paneli. Ich rozlíšenia však zatiaľ nepoznáme.

Samsung predstavil svoj Galaxy A70 ešte v marci minulého roku, pričom neskôr sme sa dočkali aj variantu Galaxy A70s. Teraz to vyzerá, že do rodinky čoskoro pribudne aj tretí člen – cenovo dostupnejší Galaxy A70e, píše server FoneArena.

Podľa renderov by malo byť zariadenie vybavené 6,1-palcovým displejom s o niečo hrubšími rámikmi, než akými sa vyznačoval štandardný model. V jeho vrchnej časti sa nachádza kvapkový výrez obsahujúci selfie fotoaparát. Jeho rozlíšenie však zatiaľ nie je známe.

Zadná strana obsahuje snímač odtlačkov prstov, ktorý bol v prípade A70 a 70s vstavaný priamo do displeja. Okrem neho si môžeme všimnúť aj trojice snímačov uložených na pilulkovom čiernom paneli, o ktorých, rovnako ako o selfie fotoaparáte, taktiež nevieme vôbec nič.

Zdroj: FoneArena

Vieme však, že na spodnej hrane zariadenia sa nachádza micro USB port a výstup pre reproduktor, zatiaľ čo na opačnom konci môžeme nájsť 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Na záver môžeme ešte spomenúť rozmery, ktoré dosahujú 156,8 x 76,45 x 9,35 mm (9,45 mm vrátane panelu s fotoaparátmi).

TIP REDAKCIE
Telekom: Našu 5G sieť podporuje už 51 zariadení | ZOZNAM

To je však zatiaľ všetko, s čím môžeme pracovať. Viacero informácií ohľadom Galaxy A70e by sme sa mali dočkať v priebehu nasledujúcich mesiacov.