Smartfón so stylusom od Motorola údajne debutuje ako Moto G Stylus. Poznáme aj niektoré špecifikácie

Základná výbava ponúkne 4 000 mAh batériu, 48 Mpx snímač a Android 10.

1
Motorola G8 Plus
Moto G8 Plus vs. predchádzajúca generácia Moto G7 Plus

Nedávno sme vás na našom webe informovali o pripravovanom smartfóne značky Motorola, ktorý, aspoň v rámci strednej triedy, debutuje s pomerne netradičným príslušenstvom – perom Stylus. Chystaný model mal byť známy ako Moto G8 Power, no podľa najnovšej správy od @evleaks tomu bude trochu inak.

Ako píše server FoneArena, podľa uvedeného leakera má smartfón so stylusom debutovať ako Moto G Stylus. V jeho takmer celej kráse si ho môžete obzrieť na vizualizácii nižšie.

Zdroj: FoneArena

Novinka sa skrýva pod kódovým označením sofia+ a modelovým označením XT2043, tvrdí FCC. Moto G8 a Moto G8 Power sa pritom schovávajú pod krycími menami sofia a sofiar.

Moto G Stylus má byť vybavený 4 000 mAh batériou s podporou pre rýchle nabíjanie prostredníctvom (USB-C). Na zadnej strane sa majú nachádzať až štyri fotoaparáty na čele so 48 Mpx snímačom. V dierovom výreze na prednej strane pritom môžeme rátať s 25 Mpx selfie senzorom. Po softvérovej stránke bude zariadenie poháňať Android 10.

O necelý mesiac

Moto G8, Moto G8 Power a Moto G Stylus sa nám oficiálne predstavia už o necelý mesiac počas MWC. Viacero detailov by sme sa tak mohli dozvedieť v priebehu nasledujúcich týždňov.