Ďalší únik informácií o POCO X2: “Klon” Redmi K30 bude stáť skoro 300 €

Za verziu so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom si údajne zaplatíme okolo 280 eur. Na pulty sa zrejme dostanú aj iné konfigurácie, no zatiaľ vieme len o tejto.

Nový smartfón POCO X2 sa v celej svojej kráse ukáže už o niekoľko dní, presnejšie 4. februára. Čo presne môžeme očakávať od nástupcu Pocophone F1 zatiaľ nikto s istotou nevie, no vďaka najnovšiemu úniku to aspoň tušíme.

Ako píše server Android Authority, POCO X2 s najväčšou pravdepodobnosťou nebude vlajková loď, čo potvrdzujú uniknuté špecifikácie a dokonca aj cena.

Publikácia Hindustan Times tvrdí, že získala informácie ohľadom dizajnu, ceny a niekoľkých špecifikácií nového zariadenia. O niektorých z nich sme vás už informovali v samostatnom článku.

POCO X2 má byť vybavený 6,67-palcovým RealityFlow displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Na zadnej strane zariadenia sa údajne môže nachádzať snímač Sony IMX686 (64 Mpx), ktorému budú asistovať tri pomocné fotoaparáty. Ich konfigurácia však nebola uvedená.

Klon Redmi K30? Vyzerá to tak

Čo sa týka dizajnu, Poco X2 sa má náramne podobať na 4G variant populárneho Redmi K30. Mnohých však táto novinka zrejme neprekvapí, keďže už je dlhšie známe, že telefón sa skrýva pod rovnakým modelovým označením ako čínsky variant spomínaného Redmi K30. Nedávno sa dokonca objavilo aj video, ktoré zachytilo jeho zadnú stranu.

TIP REDAKCIE
Spotify je najpopulárnejšou hudobnou službou, Apple Music je na druhom mieste
Zdroj: Android Authority

Za necelé 3 stovky

Presuňme sa k jednému z najdôležitejších faktorov – cene. Za verziu so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom si podľa zdroja zaplatíme okolo 280 eur (pravdepodobná cena s DPH). Na pulty sa zrejme dostanú aj iné konfigurácie, no zatiaľ vieme len o tejto.

Uvedené novinky vám však odporúčame brať s aspoň malou rezervou, keďže spomínaná publikácia Hindustan Times zatiaľ neuviedla zdroj, od ktorého ich získala.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať