Nový koncept iPhone 12

Batérie v tohtoročných iPhonoch vraj vydržia dlhšie. Vďačíme za to novej technológii

Podľa publikácie The Elec má LG Displays pracovať na modernizácii liniek E6. Práve tie majú slúžiť exkluzívne na výrobu komponentov pre Apple.

Hodinky Apple Watch sa okrem iného vyznačujú aj always-on displejom, ktorý síce môže byť náročnejší na výdrž batérie, no spoločnosti sa podarilo veci aspoň čiastočne napraviť s implementáciou LTPO displeja. S podobnou technológiou vraj môžu doraziť aj tohtoročné iPhony, tvrdí server Ubergizmo.

Ide o informáciu založenú na správe od The Elec z Južnej Kórey. Podľa publikácie má LG Displays pracovať na modernizácii liniek E6. Práve tie majú slúžiť exkluzívne na výrobu komponentov pre Apple. Existuje teda možnosť, že tohtoročné iPhony si taktiež osvoja LTPO displeje.

Výrazných vylepšení životnosti batérie sme sa dočkali už s príchodom posledného radu, čo mnohí síce neočakávali, no nikto sa, pochopiteľne, nesťažoval. Tento typ vylepšení by mal byť samozrejmosťou s predstavením každej novej generácie smartfónov, čiže by nebolo veľkým prekvapením, keby aj tohtoročný rad dorazil s niečím podobným.

TIP REDAKCIE
Redmi Note 11T Pro a Pro+ OFICIÁLNE: Ponúkajú 144 Hz displej aj 120 W nabíjanie!

Odporúčame vám však brať túto informáciu s rezervou, keďže ide viac-menej o hypotézu. Na jej potvrdenie si zrejme budeme musieť ešte chvíľu počkať.