Zadná strana Redmi K30 5G bude mať pomerne netradičný dizajn

Redmi K30, ktorý podľa všetkého dorazí v dvoch variantoch so 4G a 5G konektivitou, sa nám opäť odhaľuje. Na snímke sa totiž objavila jeho zadná strana.

Redmi K30, ktorý podľa všetkého dorazí v dvoch variantoch so 4G a 5G konektivitou, sa nám opäť odhaľuje. Na snímke sa totiž objavila jeho zadná strana. O novinke informuje Gizmochina.

Tá sa bude vyznačovať pomerne netradičným dizajnom, konkrétne v oblasti fotoaparátov, ktorý vyzerá, ako by sa inšpiroval OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro. Štyri snímače sú zoradené pod seba na čiernom paneli, ktorý je umiestnený na kruhovom podklade. Pod senzormi sa nachádza už len LED blesk a nápis “5G”.

Zdroj: Gizmochina

Konfigurácia zadných kamier zatiaľ nie je známa. Ešte pred časom sa totiž hovorilo o 60 Mpx snímači od Sony, no ako sme vás už informovali v samostatnom článku, po najnovšom má byť novinka vybavená 64 Mpx hlavným senzorom s 13 Mpx, 8 Mpx a 2 Mpx pomocnými fotoaparátmi.

Špekulácie ďalej spomínajú 6,6-palcový IPS LCD displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, 4 500 mAh batériu s 27 W rýchlonabíjaním, 8 GB RAM, 256 GB úložisko a vstavané rozhranie MIUI 11. Cena 4G variantu by sa mala pohybovať okolo 300 EUR. Verzia s 5G konektivitou teda bude o niečo drahšia. Presné číslo ale žiaľ nepoznáme.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovákov ohrozuje nový podvod. Okradnú vás o peniaze, mieria na to najzákladnejšie!

Viacerých detailov ohľadom pripravovanej novinky by sme sa mali dozvedieť počas najbližších dní.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať