Novinka z dielne Razer

Razer okopíroval Nintendo: Toto je jeho nový herný ovládač pre smartfóny

Razer vyrukoval s novinkou, ktorá premení smartfón na hernú konzolu. Junglecat obsahuje ovládacie prvky a kvôli nim vyzerá podobne ako Nintendo Switch.

Americký výrobca príslušenstva pre hráčov vyrukoval s novinkou, ktorá premení smartfón na prenosnú hernú konzolu. Špeciálne puzdro Junglecat obsahuje fyzické ovládacie prvky a kvôli nim vyzerá podobne ako Nintendo Switch.

Ako máme príležitosť vidieť na zverejnených obrázkoch, prítomné tlačidlá a joysticky sú tentokrát umiestnené trošku odlišne, než pri populárnej konzole z Japonska. Všetko ostatné je však takmer identické. Preto taká podoba.

Platí to navyše i o samotnej konštrukcii príslušenstva, ktorú možno kedykoľvek premeniť na samostatný herný ovládač s bezdrôtovou konektivitou. Podobne ako Switch, aj Razer Junglecat tvoria tri časti. Jednou je puzdro, kam sa vkladá mobilné zariadenie a zostávajúce dve reprezentujú odpojiteľné časti s ovládacími prvkami.

Razer Junglecat
Razer Junglecat

Čo sa týka batérie, jedno plné nabitie Junglecat poskytne viac ako 100 hodín zábavy. Problémom je iba to, že obe časti treba nabíjať samostatne. A to prostredníctvom prítomných portov USB C.

TIP REDAKCIE
Psy po boku ľudí: Dôkaz, že v Amerike boli už pred 12 000 rokmi!

100 dolárov a len 4 smartfóny

Novinka stojí 100 dolárov a zatiaľ si ju budú môcť užiť iba majitelia štyroch smartfónov s operačným systémom Android. Medzi podporované modely momentálne patrí Razer Phone 2, Samsung Galaxy Note9, Huawei P30 Pro a Galaxy S10 Plus, informuje The Verge.

Momentálne preto, lebo výrobca plánuje rozšíriť podporu o ďalšie smartfóny na trhu. V tejto chvíli ale nevieme povedať, kedy k tomu dôjde a o aké modely vôbec pôjde. Dozvedeli sme sa iba to, že prioritu majú populárne kúsky s high-end špecifikáciami a veľkými displejmi.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať