Galaxy XCover FieldPro: Nová odolná vlajková loď od Samsung

Ide o vlajkovú loď určenú pre pracovníkov pohybujúcich sa v nebezpečnom teréne, ktorého podmienky “obyčajné” smartfóny nemusia ustáť.

Juhokórejský gigant sa rozhodol prispieť do svojho radu odolných telefónov novým príspevkom s názvom Galaxy XCover FieldPro. Ide o vlajkovú loď určenú pre pracovníkov pohybujúcich sa v nehostinnom teréne, ktorého podmienky “obyčajné” smartfóny nemusia ustáť.

Ako píše server sammobile.com, odolný Galaxy XCover FieldPro ponúka 5,1-palcový QHD displej, pod ktorým môžeme nájsť čipset Exynos 9810 (ten istý ako v Galaxy S9). Kooperuje s 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interným úložiskom, ktoré si môžete rozšíriť prostredníctvom microSD. Interiér ďalej obsahuje aj slušnú 4 500 mAh batériu.

Na zadnej strane sa nachádza snímač odtlačkov prstov či duálny fotoaparát na čele s 12 Mpx snímačom. Vedľajší senzor ponúka 8 Mpx rozlíšenie.

Vyzerá to tak, že bude vybavený systémom Android Oreo, no s prísľubom aktualizácie na najnovšiu verziu.

Čo sa odolnosti týka, smartfón by mal bez menších problémov prežiť pády, vibrácie, extrémne teploty, dážď, prach a tým pádom aj vodu (do 1,5 metra na 30 minút).

TIP REDAKCIE
Apple sa naťahuje s ruskými úradmi, dôvodom sú platby v aplikáciách
Zdroj: sammobile.com

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať