iPhone 11 Pro

Majitelia starších iPhone si kupujú nálepky, aby ich zariadenie vyzeralo ako iPhone 11 Pro

Na internete sa objavila nálepka, ktorá duálny fotoaparát na iPhone razom premení na trojitý fotoaparát. Len „na oko,“ samozrejme.

iPhone 11 Pro je na prvý pohľad takmer identické zariadenie ako minuloročný model. Rozdiel si však všimnete hlavne na zadnej strane, kde duálny fotoaparát nahradil trojitý fotoaparát umiestnený v štvorcovom module. Práve fotoaparát je terčom nového trendu, ktorého zástancom sú hlavne majitelia iPhone X a Xs.

Na internete sa totiž objavila nálepka, ktorá duálny fotoaparát razom premení na trojitý fotoaparát. Len „na oko“, samozrejme. Tretí fotoaparát tam totiž skutočne nie je a teda samotná nálepka okrem imidžu neprináša nič navyše.

Zaujímavé je, že samotná nálepka sa predáva veľmi dobre, čo svedčí o tom, že mnohí skutočne chcú, aby vyzerali tak, že vo vrecku nosia iPhone 11 Pro, teda najnovšiu a najdrahšiu vlajkovú loď z dielne Apple.

TIP REDAKCIE
Nemecko rozkazuje celej EÚ: Nepáči sa mu aplikácia Telegram, chce ju úplne zakázať

Výrobca ponúka aj nálepku, ktorá z iPhone XR spraví iPhone 11. Nálepka pritom stojí len 3 doláre a zoženiete ju napríklad na Aliexpresse. Veľmi nám nejde do rozumu prečo by to niekto chcel spraviť, no „pár“ takýchto ľudí sa určite nájde.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať