LED pás s farebným osvetlením, ktorý sa dá ovládať cez aplikáciu, nestojí ani 10 EUR

Rozžiarte svoju domácnosť, PC či inú spotrebnú elektroniku.

2
led pas

LED pásy sú úsporným a flexibilným prvkom, ktoré môžete použiť ako dekoračné osvetlenie svojej pracovne, multimediálnej miestnosti alebo napríklad plochy za televízorom v obývačke.

Na trhu existuje množstvo rozličných typov LED osvetlenia v podobe pásov, ktoré majú rôznu dĺžku, funkcie a samozrejme cenu. Niektoré LED pásy sa dajú ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie a technológie Bluetooth.

To platí aj o osvetlení, ktoré nájdete v ponuke predajcu lns-hk v e-shope eBay. Stojí len 6,99 EUR.

led pas

LED pás má dĺžku rovné 2 metre a obsahuje 30 svetelných bodov, ktoré vedia zobraziť 16 miliónov farieb. Pás je programovateľný. Farbu a osvetlenie si nastavíte cez mobilnú aplikáciu. Do smartfónu si ju stiahnete prostredníctvom QR kódu, ktorý sa nachádza priamo na riadiacej jednotke osvetlenia.

led pas

Pomocou aplikácie dokážete osvetlenie aj zapnúť alebo vypnúť, nastaviť časovač, poprípade synchronizáciu s hudbou. Prednastavených je 8 režimov svietenia a ako zdroj energie poslúži obyčajný USB konektor (5V/1A).

LED pás má veľmi priateľskú cenu a jeho doručenie je bezplatné. Treba však počítač s tým, že bude nejaký čas trvať. Obvykle tri až štyri týždne. Ak vás tento doplnok zaujal, nájdete ho na tejto adrese v e-shope eBay.