Instagram pre Android čoskoro ponúkne rýchly prístup k vybraným funkciám

Služba v budúcnosti prinesie užitočné skratky, vďaka ktorým bude používanie jej jednotlivých funkcií oveľa pohodlnejšie a najmä rýchlejšie.

Google do svojho systému implementoval prvé skratky aplikácií spolu s príchodom verzie Nougat, čo bolo pred viac ako tromi rokmi. A teraz, v roku 2019, sa jedna z najpoužívanejších sociálnych sietí rozhodla, že ich výhod by predsa len mohla využiť aj ona. Téme sa venovali redaktori z 9to5Google.

Ako ste už zrejme vyčítali z nadpisu, konkrétne hovoríme o službe Instagram. Verzia pre Android sa má v budúcnosti dočkať užitočných skratiek, vďaka ktorým bude používanie jej jednotlivých funkcií oveľa pohodlnejšie a najmä rýchlejšie.

TIP REDAKCIE
Návrat legendy? Nokia chystá nový smartfón so šialeným dizajnom. Máme fotky!

Podľa Android Police sú všetky potrebné kroky, ktoré umožňujú správnu funkcionalitu tejto novinky, už učinené. Z určitého neznámeho dôvodu ich však v našich telefónoch stále nemáme. Je teda vysoko pravdepodobné, že čoskoro dorazia ako súčasť vedľajšej aktualizácie.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, skratky by mali byť schopné ponúknuť rýchly prístup k základným funkciám, ako je napríklad pridanie nového príspevku, fotoaparát či chat.

Zdroj: 9to5Google
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať