Fortnite Chapter 2 je tu: Čierna diera sa zatvorila, prichádzajú zmeny!

Hráči Fortnite z celého sveta sa 2 roky stretávali na mape, ktorá sa neustále menila. Časom rástla a pribúdali v nej veci či oblasti.

Hráči Fortnite z celého sveta sa 2 roky stretávali na mape, ktorá sa neustále menila. Časom rástla a pribúdali v nej veci či oblasti. Po novej aktualizácii je stará mapa fuč. Namiesto nej tvorcovia obľúbenej battle-royale hry predstavili úplne novú mapu. Fortnite Chapter 2 (2. kapitola) tak ponúka niekoľko noviniek, ktoré ocení nejeden fanúšik tohto herného titulu.

Druhá kapitola prináša niekoľko nových herných mechaník, ako napríklad rybárčenie, plávanie či nové vozidláplavidlá. Vývojári kládli veľký dôraz aj na kozmetickú stránku hry, ako napríklad nové emócie či tance, ktoré odteraz môžu koordinovať so svojimi kamarátmi. Pochopiteľne, nechýbajú ani nové zbrane či schopnosti skryť sa napríklad v kontajneri či v slame.

S novou kapitolou prichádza aj nová sezóna, ku ktorej si môžete kúpiť prístup, vďaka čomu dostanete prístup k možnosti získať rôzne skiny. V tejto kapitole bude levelovanie fungovať trochu inak. Body budete zarábať za viac rôznych vecí, teda nie len za zabíjanie oponentov. Počítať by sa malo dokonca aj  truhlice a viac.

TIP REDAKCIE
Vedci: Ľadovce sa napriek dobrým tohtoročným podmienkam ďalej topia

Nová kapitola prišla po dvoch dňoch, keď účty Fortnite, ako aj samotná hra, zobrazovala len čiernu dieru. K zmene došlo až dnes v ranných hodinách.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať