iOS

Apple vydal iOS 13.1.1: Opravuje rýchle vybíjanie batérie, Siri a ďalšie

Apple len po niekoľkých dňoch od vydania aktualizácie na iOS 13.1 prichádza s novou verziou, menovite iOS 13.1.1. Jej účel je jednoduchý.

Apple len po niekoľkých dňoch od vydania aktualizácie na iOS 13.1 prichádza s náhradnou verziou, menovite iOS 13.1.1. Jej účel je jednoduchý – eliminovať nepríjemné chyby. Téme sa venoval server 9to5Mac.

Nová aktualizácia so sebou prináša opravu problémov spojených so zvýšenou spotrebou batérie, asistentkou Siri, prehliadačom Safari či obnovovaním zo zálohy. Mali by sme ešte dodať, že Apple vydal aktualizáciu na verziu 13.1.1 aj pre iPadOS.

iOS 13.1.1 si do parády zobral nielen chyby brániace obnoveniu iPhonu zo zálohy, ale taktiež aj tie, ktoré zapríčiňovali zvýšenú spotrebu, teda vybíjanie batérie.

Nová verzia sa taktiež zamerala aj na inteligentnú asistentku Siri, ktorá mala mať na modeloch iPhone 11 a iPhone 11 Pro problém s rozpoznávaním zadávaných príkazov. Nemôžeme samozrejme vynechať ani opravu spomalenej synchronizácie pripomienok či zabezpečenia klávesnicových aplikácií z dielní nezávislých vývojárov.

TIP REDAKCIE
Forza Street je fiaskom, mobilná hra po 2 rokoch končí

Nakoniec dopĺňame, že verzia 13.1.1 sa ďalej postarala aj o chybu spojenú s odporúčaním pre vyhľadávanie v Safari, ktoré sa aj po vypnutí dokázalo samé od seba aktivovať.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať