Apple fanúšikovia môžu platiť ďalej: Toto puzdro pre Apple Card stojí 125 €

Ak radi ostávate v technologickom obraze, iste ste zaznamenali, že Apple Card trápia nemalé problémy. Riešenie stojí 125 €.

Ak radi ostávate v technologickom obraze, iste ste zaznamenali, že Apple Card trápia nemalé problémy. Platobnú kartu sa totiž relatívne ľahko poškodí, hlavne pri dotyku s koženými peňaženkami. Keď ju teda nemôžete nosiť v peňaženke, kde ju budete skladovať? Vo vlastnom puzdre, predsa!

S novým riešením prišla spoločnosť Kerf, ktorá ponúka drevené puzdro schopné poňať 1, slovom jednu, kartu Apple Card. Cena za takéto puzdro začína na 39 dolároch a končí na 139 dolároch (125 €).

 

Firma na svojom webe celkom humorne uvádza, že aj napriek tomu, že je ich puzdro určené pre Apple Card, fungovať bude aj pri iných kartách. Samotné puzdro je na to, že zvládne poňať len jednu kartu, celkom hrubé. Firma Kerf sa však bráni. Ich puzdro je totiž tak tenké, ako aktuálne verzie iPhonov.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!

Puzdro pre Apple Card nie je dostupné hneď. Firma s výrobou puzdra začne až po zadaní objednávky. Dodanie trvá od 1 do 3 týždňov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať