Apple Card z titánu

Apple je opäť na smiech. Titánovú Apple Card poškodí koža aj džínsy

Kalifornské jabĺčko sa opäť stalo terčom posmeškov. Za všetkým stojí len nedávno predstavená kreditná karta Apple Card.

Kalifornské jabĺčko sa opäť stalo terčom posmeškov. Za všetkým stojí len nedávno predstavená kreditná karta Apple Card. Aj keď pozostáva zo špičkového materiálu, neohľaduplné zaobchádzanie ju môže poškodiť skôr, ako by poškodilo plastovú alternatívu.

Naznačuje to text v používateľských odporúčaniach. Spoločnosť Apple tvrdí, že ak niekto použije puzdro z kože alebo vrecko riflí, tak existuje celkom slušná šanca vzniku dobre badateľnej zmeny sfarbenia povrchu. Nad titánom sa totiž nachádza viacvrstvový biely náter, ktorý nie je potom možné vyčistiť.

Jabĺčko ale rovnako upozorňuje aj na ostré predmety. Ak kreditnú kartu hodíme do kabelky, kde sú kľúče alebo kozmetické prípravky, onedlho uvidíme nepríjemne vyzerajúce škrabance. Fungovať síce bude, no z pohľadu dizajnu pôjde o jednu veľkú hanbu.

Apple Card na Slovensko zavíta až trošku neskôr. Momentálne sú na rade veľké spotrebiteľské trhy ako napríklad Spojené štáty americké, kde začali medzičasom rozposielať prvé kusy. Záujem o novú službu môžno však prejaviť už dnes. Stačí zamieriť na oficiálny web a postupovať podľa pokynov.

TIP REDAKCIE
Apple vraj plánoval vlastnú cloudovú hernú službu: Nespustil ju z veľmi dôležitého dôvodu
Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať