The Witcher 3: Wild Hunt príde do konzol Switch už 15. októbra

CD Projekt RED prehlásil, že Witcher 3: Wild Hunt dorazí do konzol od spoločnosti Nintendo už o necelé dva mesiace, presnejšie 15. októbra.

Skvelú novinku ohľadom príchodu mnohými milovaného titulu The Witcher 3: Wild Hunt do konzol Switch sme sa dozvedeli ešte počas eventu E3. V tom čase však nebolo známe, kedy presne sa tak stane.

Ako už ale informoval web Neowin, presný dátum vydania hry pre Switch nám bol konečne odhalený. CD Projekt RED totiž prehlásil, že The Witcher 3: Wild Hunt dorazí do konzol od spoločnosti Nintendo už o necelé dva mesiace, presnejšie 15. októbra. Spolu s touto skvelou správou sme sa dočkali aj upútavky, ktorá nás uvádza do premakaného príbehu.

Hra by mala prísť so všetkým. Okrem základného príbehu sa teda dočkáme i plateného obsahu. Ten však bude k dispozícii postupne.

Dá sa predobjednať

CD Projekt RED taktiež potvrdil, že hra sa už dá predobjednať, avšak len u niekoľkých predajcov. Fyzická verzia titulu pritom obsahuje aj niekoľko malých darčekov ako nálepky, mapu herného sveta či kompendium.

TIP REDAKCIE
Okamžité platby medzi bankami prichádzajú, prevod peňazí potrvá pár sekúnd

Aj keď si tento legendárny herný zážitok na Switch nevychutnáte tak ako na iných platformách, stále ide o jeden z najlepších spôsobov, ako mať svoje obľúbené RPG stále so sebou.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať