samsung galaxy S10

Samsung ku kúpe 8K QLED TV pribalí darček. Vlajkový Galaxy S10 zadarmo

Spoločnosť Samsung si pripravila zaujímavú letnú akciu, ktorá však poteší len tých najnáročnejších spotrebiteľov. K 8K QLED TV podaruje Samsung Galaxy S10.

Spoločnosť Samsung si pripravila zaujímavú letnú akciu, ktorá však poteší len tých najnáročnejších spotrebiteľov. Ak si náhodou plánujete zaobstarať špičkový 8K QLED (typ Q900R aj Q950R) televízor, dostanete k nemu hodnotný darček.

Je ním Samsung Galaxy S10 v čiernej farbe so 128 GB internou pamäťou. Akcia sa týka vybraných predajcov a potrvá do 29. septembra, alebo do vypredania zásob.

Juhokórejský výrobca v tlačovej správe hovorí, že super vysoké rozlíšenie 8K s 33 miliónmi pixelov vám odhalí aj tie najmenšie drobnosti, ktoré ste doteraz nezachytili a postará sa o čistý a jemný obraz.

QLED TV od Samsungu
8K QLED TV od Samsungu

Samsung QLED 8K je vybavený exkluzívnou technológiou spoločnosti Samsung a využíva vysoko pokročilú umelú inteligenciu na to, aby vylepšil obsah v nízkom rozlíšení na kvalitu blížiacu sa 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu vo vašej miestnosti, a dokonca odporúča obľúbený obsah. Režim Ambient ho vo chvíľach, kedy ho nesledujete, nechá splynúť s okolím.

Aká je cena?

Samsung Galaxy S10 je vlajkovým a teda nie zrovna najlacnejším smartfónom. Hodnotný darček teda Samsung nebude rozdávať len tak. 8K QLED (Q900R) s uhlopriečkou 65 palcov Alza aktuálne predáva za 4 999 €.

TIP REDAKCIE
Smartfóny Redmi Note 11 prídu do Európy, už koncom tohto mesiaca

Model so 75 palcovou uhlopriečkou stojí 6 989 €. Za typ Q950R s veľkou, až 82 palcovou uhlopriečkou záujemcovia zaplatia takmer 10 000 €. Takúto cenu pre zmenu ponúka elektrodom Nay.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať