galaxy watch active2

Galaxy Watch Active2 získajú aplikáciu YouTube, platí to aj pre staršie modely hodiniek

Samsung tento rok rozšíri ponuku oficiálnych aplikácií pre svoj operačný systém Tizen, ktorý okrem televízorov poháňa aj inteligentné hodinky.

Samsung tento rok rozšíri ponuku oficiálnych aplikácií pre svoj operačný systém Tizen, ktorý okrem televízorov poháňa aj inteligentné hodinky. Čerstvo predstavené Galaxy Watch Active2 získajú aplikáciu Twitter a YouTube.

V centre pozornosti je práve YouTube. Asi neexistuje užívateľ, ktorý by si aspoň sporadicky nejaké to video na tejto stránke nepozrel. Ak bude chcieť, môže tak v blízkej budúcnosti učiniť aj na svojich inteligentných hodinkách Samsung.

Či má vôbec zmyslel pozerať videá na malom okrúhlom displeji necháme na zhodnotení vlastníkov podporovaných hodiniek. Aplikáciu najskôr obdržia najnovšie Galaxy Watch Active2, resp. s ňou budú už dostupné na trhu (u nás od 13. septembra).

galaxy watch active2
Foto: Samsung

Neskôr bude aplikácia YouTube dostupná aj pre staršie typy hodiniek. Nespomína sa kedy, ani o ktoré modely  pôjde. Určite sa ale môžeme spoľahnúť na predchádzajúce Galaxy Watch Active, Galaxy Watch a zrejme aj Gear Sport a Gear S3.

Zaujímavosťou je, že aplikáciu YouTube nevytvorila spoločnosť Google, ale samotný Samsung. Funkcie aplikácie sa teda môžu líšiť od tých, na ktoré sme zvyknutí pri veľkých verziách aplikácií YouTube.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Hackli populárnu stránku s titulkami, ktorú navštevujú tisíce Slovákov. Unikli milióny hesiel!

V každom prípade budú mať nositelia podporovaných hodiniek svoje obľúbené videá vždy po na ruke.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať