samsung galaxy note10

Samsung Galaxy Note10 u operátorov: Predpredaj spustil Orange, Telekom aj O2

Ako to býva pri horúcich mobilných novinkách zvykom, možnosť ich predbežného objednania ešte pred maloobchodnou dostupnosťou ponúkajú svojim zákazníkom aj slovenskí operátori.

Ako to býva pri horúcich mobilných novinkách zvykom, možnosť ich predbežného objednania ešte pred maloobchodnou dostupnosťou ponúkajú svojim zákazníkom aj slovenskí operátori.

Predbežná objednávka nových vlajkových modelov Samsung je dostupná u dvoch najväčších operátorov, Orange a Telekom. Obaja operátori predbežné objednávky komunikujú aj v súvislosti s bonusom za výkup starého mobilu.

Potencionálni záujemcovia môžu získať späť až 580 EUR. Ide však o maximálny možný bonus za výkup 128 GB zariadenia Samsung Galaxy Note 9, teda predchádzajúcej generácie noviniek.

Telekom navyše prihadzuje obvyklé zvýhodnenie vo výške 20 EUR, ktoré predstavuje tzv. web zľavu na úvodný poplatok za mobil. Predbežnú objednávku u operátora Telekom zrealizujete na tejto adrese. Stačí zadať váš mail a telefónne číslo, na ktoré vás budú kontaktovať pracovníci operátora.

Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10

Operátor Orange venoval novým zariadeniam Galaxy Note 10 a Note 10+ samostatnú stránku vďaka ktorej vieme, aké farebné prevedenia bude ponúkať. Note 10 bude zo začiatku dostupný v čiernej a striebornej farbe. Note 10+ v čiernej farbe. Okrem toho sú dostupné aj informácie o cenách (úvodná platba a mesačný poplatok) v kombinácii s jednotlivými paušálmi.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Orange tiež ponúka poistenie proti krádeži a rozbitiu v období dvoch rokov za 8,99 EUR mesačne. Pri aktivácii poistenia zákazníci získajú dodatočný bonus na zariadenie vo výške 30 EUR.

Operátor O2 na svojich oficiálnych stránkach predpredaj (zatiaľ) neuvádza. V zozname partnerov spoločnosti Samsung na stránke novysamsung.sk sa však nachádza sieť predajní O2. Predbežnú objednávku by tak zákazníci mohli, teoreticky, vykonať priamo v kamenných predajniach O2.

Aktualizované o 11:41 hod.

Operátor O2 informuje o predbežných objednávkach na internetových stránkach svojho magazínu Sóda. Na týchto stránkach môžu záujemcovia zanechať svoje meno a priezvisko, mail a telefónne číslo.

Zároveň vyznačia, o ktorých konkrétny typ Galaxy Note10 majú záujem. V ponuke sú 256 GB verzie, aj model Note10+ s 512 GB internou pamäťou. Vybariť si môžu z farebných prevedení  Aura Black alebo Aura Glow. Najlepšie vybavená verzia je dostupná len v prevedení Aura Glow.

Rovnako ako Telekom a Orange, aj O2 odkazuje na finančný bonus a k nemu prislúchajúcu stránku novysamsung.sk.

 

 

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať