Redmi neotáľa: Na trh prichádza so svojou prvou Smart TV

Ponúkne 70-palcový 4K displej, pričom poháňaný bude šiestou generáciou procesorov Amlogic. Ďalej sa môžeme tešiť aj na 2 GB RAM či 16 GB úložisko.

Podznačka čínskej spoločnosti Xiaomi vstupuje na trh s inteligentnými televízormi. Jej nový výtvor naznačuje, že je pripravená konkurovať ostatným výrobcom ako sú OnePlus či Honor.

Ako už informoval server Engadget, generálny riaditeľ Lu Weibing spolu s Redmi Note 8 a Note 8 Pro predstavil aj novú Smart TV s názvom Redmi TV 70″. Ponúkne 70-palcový 4K displej a poháňaná bude šiestou generáciou procesorov Amlogic. Ďalej sa môžeme tešiť aj na 2 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB úložisko a 2,4G/5G dvojpásmovú WiFi. TV však, nanešťastie, dorazí bez HDR – bez podpory vysokého dynamického rozsahu.

India Today

Čo sa týka softvéru, Redmi TV 70″ pobeží na rovnakom AI systéme ako televízie od Xiaomi, teda na PatchWall. Mnohí taktiež ocenia aj prítomnosť inteligentného asistenta XiaoAI.

Za 5 stoviek

Inteligentná televízia značky Redmi sa už dá predobjednať v Číne, pričom jej cena sa pohybuje okolo 3 799 CNY (480 EUR). Ako sme už spomenuli na začiatku tohto článku, spolu s ňou boli predstavené aj dva nové smartfóny, konkrétne Redmi Note 8 a Note 8 Pro – prvý telefón s 64 Mpx fotoaparátom, o ktorom si môžete viac prečítať v samostatnom článku.

TIP REDAKCIE
Apple nestíha: iPhone 13 má problém s dopytom aj ponukou

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať