orange TV

Orange TV s novým športovým obsahom. Pribudne Premier League

Najväčší slovenský operátor v rámci svojej televízie Orange TV ponúka divákom zápasy z Ligy majstrov a Fortuna Ligy. Čoskoro ich doplní aj Premier League.

Najväčší slovenský operátor v rámci svojej televízie Orange TV ponúka divákom zápasy z Ligy majstrov a Fortuna Ligy. Koncom tohto týždňa k nim pribudne ďalší, pre nadšencov športu zaujímavý obsah – Premier League.

Premier League je najvyššia anglická futbalová súťaž, ktorá sa bude dať sledovať na všetkých platformách Orange TV. Teda na optike, satelite aj internete. Okrem Premier League bude Orange vysielať aj anglickú Championship a škótsku Premiership.

Zákazníci ich nájdu na novom TV kanáli Premier Sport, ktorý začne vysielať 9. augusta. V orange TV pribudnú nové prémiové športové balíčky Premier ŠportSuper Šport+.

Premier League

Balík Premier Šport bude obsahovať stanicu Premier Sport HD a k dispozícii bude za 2 eurá mesačne. Balík Super Šport+ bude obsahovať 14 športových TV staníc – vrátane Orange Sport, ktorá exkluzívne vysiela Ligu majstrov UEFA. Mesačný poplatok za Balík Super Šport+ bude 6 eur.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!

Pozor, Premier Sport HD bude k dispozícii len pre zákazníkov Orange, a to na všetkých úrovniach TV služieb (Basic, Optimal aj Premium). Predplatné Orange TV Šport cez SMS, ktoré môžu využívať zákazníci iných operátorov, kanál Premier Sport HD obsahovať nebude.

Všetky informácie o televíznych službách operátora Orange nájdete na adrese orange.sk/orange-tv.

Total
37
Zdieľaní
Total
37
Zdieľať