Dizajn pre silné žalúdky: Takto vyzerajú myšky so skutočným hmyzom vo vnútri

Vo svojej myške, ktorá môže taktiež slúžiť ako veľmi nevhodný darček, môžete mať napríklad pavúka, stonožku, chrobáka, škorpióna či motýľa.

Pokiaľ ste fanúšikom nezvyčajných PC komponentov, s istotou si zamilujete skutočne netradičnú sériu myšiek, za ktorú vás zrejme nepochváli žiadny arachnofobik či ktokoľvek so strachom zo všetkého, čo má viac ako 4 nohy.

Ako už upozornil server PC Gamer, spoločnosť Realbug predáva myšky, ktorých unikátny dizajn je založený na hmyze či pavúkovcoch umiestnených v ich vnútri.

Škorpión, pavúk či stonožka?

Spoločnosť vám ponúka na výber hneď z niekoľkých dizajnov. Vo svojej myške, ktorá môže taktiež slúžiť ako veľmi nevhodný darček, teda môžete mať napríklad pavúka, stonožku, chrobáka, škorpióna či motýľa.

Najväčšia “zábava” však prichádza vo večerných hodinách, keďže časť myšky, na ktorú si pokladáte svoju dlaň a kde sa zároveň nachádza vami vybraný hmyz, v tme svieti.

TIP REDAKCIE
Toto doma nemôže chýbať žiadnemu kutilovi: Gravírovačka za neprekonateľnú cenu a dopravou zadarmo!

Bežné parametre

Extravagantné kúsky stoja približne 20 dolárov. Ide teda o klasické drôtové USB myšky s priemernými parametrami. Musíme ale poznamenať, že presné špecifikácie spoločnosť doposiaľ nezverejnila – náš názor odvádzame zo zverejnenej ceny.

Total
40
Zdieľaní
Total
40
Zdieľať