ifa 2019

Podujatia IFA 2019 sa po prvýkrát zúčastní aj Nokia, zrejme predstaví nové smartfóny

Začiatok septembra bude tradične patriť veľtrhu IFA 2019, ktorý bude nabitý najnovšími technologickými zariadeniami. Koná sa od 6. do 11. septembra v nemeckom Berlíne. 

Začiatok septembra bude tradične patriť veľtrhu IFA 2019, ktorý bude nabitý najnovšími technologickými zariadeniami. Koná sa od 6. do 11. septembra v nemeckom Berlíne. 

IFA 2019 patrí medzi najväčšie technologické podujatia vôbec. Nie je preto prekvapením, že sa ho každoročne zúčastňujú veľkí hráči technologického priemyslu, ale aj menej zvučné značky, ktoré chcú svoju spotrebnú elektroniku ukázať širokej verejnosti.

Na IFA 2019 bude vôbec po prvýkrát prezentovať svoje nové zariadenia aj značka Nokia (HMD Global). Informuje o tom na sociálnej sieti Twitter jeden z hlavných predstaviteľov spoločnosti Juho Sarvikas. K pozvánke pripojil aj dátum a čas – 5. september, 16:00.

nokia
Foto: Juho Sarvikas

Ešte pred otvorením podujatia pre širokú verejnosť zvyknú technologické spoločnosti usporiadať prezentácie nových produktov pre novinárov, obchodných partnerov a odborníkov. Je teda jasné, že Nokia na IFA 2019 niečo predstaví a následne vystaví vo svojom stánku v jednej z hál výstaviska. O čo však pôjde, nevieme.

TIP REDAKCIE
Energetika EÚ v roku 2020: Štvrtina celkovej elektriny sa vyrobila v jadrových elektrárňach

V hre je stredná trieda v zastúpení modelov Nokia 5.2, Nokia 6.2 a Nokia 7.2. Pozornosť by si mohla vypýtať aj vlajková Nokia 9.1 PureView. Nová generácia by mala zažehnať nedostatky súčasnej verzie a využiť naplno potenciál piatich fotoaparátov.

Podľa dostupných správ sa má na trhu objaviť niekedy v poslednom štvrťroku tohto roka. Jej predstavenie na IFA 2019 by tak prebehlo možno zbytočne skoro, vylúčené však rozhodne nie je.

Na podujatie IFA 2019 sa chystáme aj my a nové zariadenia od Nokie určite neobídeme.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať