Google testuje svoju službu Play Pass. Ponúkne prémiové aplikácie a hry bez reklám

So službou Google Pass máte prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier bez reklám, poplatkov za stiahnutie či mikrotransakcií.

Tento rok začala spoločnosť Apple pracovať na Apple Arcade. Pôjde o predplatiteľnú službu, ktorá používateľom poskytne prístup k širokej škále prémiových hier na zariadeniach s iOS. Vyzerá to však, že na trhu nebude jediná svojho druhu. Google totiž pracuje na konkurenčnej službe Play Pass, informuje server Android Police.

Web XDA Developers o začiatku práce na spomenutej službe od Google informoval ešte minulý rok. Teraz sa zistilo, že gigant svoj výtvor už testuje. Podľa snímok zobrazených nižšie môžeme vidieť, že pôjde o službu ponúkajúcu širokú škálu prémiových hier a aplikácií, ktorých hranie či používanie nebude prerušované nepríjemnými reklamami.

Play Pass – FOTO: Android Police

Bez reklám, poplatkov a mikrotransakcií

“Preskúmajte katalóg obsahujúci všetko od logických hier až po prémiové hudobné služby. Od akčných hitov až po hádanky a fitness aplikácie, s Google Pass máte prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier bez reklám, poplatkov za stiahnutie či mikrotransakcií,” hovorí sekcia s informáciami priamo v aplikácii.

TIP REDAKCIE
Apple vlani vyplatil vývojárom aplikácií približne 60 miliárd dolárov
Play Pass – FOTO: Android Police

Z uvedených snímok môžeme taktiež vyčítať, že Play Pass bude stáť 4,99 USD mesačne, čo nie je priveľmi vysoká cena pre niekoho, kto zo srdca neznáša reklamy či absurdné poplatky.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať