play pass tit

Google testuje svoju službu Play Pass. Ponúkne prémiové aplikácie a hry bez reklám

So službou Google Pass máte prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier bez reklám, poplatkov za stiahnutie či mikrotransakcií.

Tento rok začala spoločnosť Apple pracovať na Apple Arcade. Pôjde o predplatiteľnú službu, ktorá používateľom poskytne prístup k širokej škále prémiových hier na zariadeniach s iOS. Vyzerá to však, že na trhu nebude jediná svojho druhu. Google totiž pracuje na konkurenčnej službe Play Pass, informuje server Android Police.

Web XDA Developers o začiatku práce na spomenutej službe od Google informoval ešte minulý rok. Teraz sa zistilo, že gigant svoj výtvor už testuje. Podľa snímok zobrazených nižšie môžeme vidieť, že pôjde o službu ponúkajúcu širokú škálu prémiových hier a aplikácií, ktorých hranie či používanie nebude prerušované nepríjemnými reklamami.

play pass pic
Play Pass – FOTO: Android Police

Bez reklám, poplatkov a mikrotransakcií

“Preskúmajte katalóg obsahujúci všetko od logických hier až po prémiové hudobné služby. Od akčných hitov až po hádanky a fitness aplikácie, s Google Pass máte prístup k stovkám prémiových aplikácií a hier bez reklám, poplatkov za stiahnutie či mikrotransakcií,” hovorí sekcia s informáciami priamo v aplikácii.

play pass pic2
Play Pass – FOTO: Android Police

Z uvedených snímok môžeme taktiež vyčítať, že Play Pass bude stáť 4,99 USD mesačne, čo nie je priveľmi vysoká cena pre niekoho, kto zo srdca neznáša reklamy či absurdné poplatky.

Total
2
Zdieľaní