Galaxy Tab A3 XL: Unikli prvé informácie, tešiť sa máme na Exynos 7904 a 3 GB RAM

Okrem Galaxy Tab A3 XL si na nás Samsung zrejme chystá ešte niekoľko ďalších modelov. Jedným z nich je aj stále utajený tablet s označením SM-T545.

Len krátko po predstavení Galaxy Tab S6 sme sa dočkali úniku informácií ohľadom jedného z ďalších tabletov značky Samsung, ktoré by mali debutovať v priebehu najbližších mesiacov.

Uniknuté informácie hovoria o Galaxy Tab A3 XL a okrem špecifikácií obsahujú aj render.

Gizmochina

Ako uviedol server Gizmochina, prednú stranu tabletu bude podľa všetkého pokrývať Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov a s pomerom strán 16 : 10. Vnútri nájdeme čipset Exynos 7904, ktorý zahŕňa 1,8 GHz osemjadrový procesor a grafický čip ARM Mali G71. Zostavu ďalej dopĺňa 3 GB operačná pamäť RAM, pričom veľkosť interného úložiska zatiaľ nie je známa. Bežať by mal na systéme Android 9 Pie, ktorý bude sprevádzať vlastné rozhranie Samsungu.

Render nižšie zobrazuje WiFi verziu tabletu, no dočkať by sme sa mali aj LTE verzie s podporou pre SIM kartu.

Gizmochina

Utajený tablet SM-T545

Ako sme už uviedli vyššie, okrem Galaxy Tab A3 XL si na nás Samsung zrejme chystá ešte niekoľko ďalších modelov. Jedným z nich je aj stále utajený tablet s označením SM-T545, ktorý by mal byť vybavený osemjadrovým procesorom Snapdragon 710 a 4 GB operačnou pamäťou RAM.