Wolfenstein: Youngblood

VIDEO: Začína lov na nacistov. Nový trailer na Wolfenstein: Youngblood je nabitý akciou

Spoločnosť Betsheda koncom pracovného týždňa sprístupní dlhšie avizovanú novinku, ktorá nesie názov Wolfenstein: Youngblood.

Spoločnosť Betsheda koncom pracovného týždňa sprístupní dlhšie avizovanú novinku, ktorá nesie názov Wolfenstein: Youngblood. Hráči sa tak opäť môžu tešiť na hromadnú likvidáciu nacistov a obrovských bojových robotov z výskumných laboratórií nacistického Nemecka.

Preto sme sa v uplynulých hodinách dočkali novej video upútavky, ktorá nás má pred príchodom akčného FPS titulu z legendárnej hernej série trošku navnadiť.

Nový Wolfenstein: Youngblood bude presne o tom istom, o čom boli aj jeho predchodcovia. Tvorcovia ho však tentokrát okorenili o celkom zaujímavú možnosť, ktorá poteší nejedného fanúšika. Takzvaná co-op funkcionalita nám umožní hrať kampaň so spoluhráčom. Tým môže byť buď umelá inteligencia alebo človek.

Wolfenstein: Youngblood sa odohráva v 80. rokoch, zhruba dve dekády po príbehu titulu Wolfenstein 2: The New Colossus. Opäť teda ide o alternatívnu realitu.

Druhú svetovú vojnu vyhralo nacistické Nemecko a od tej chvíle ovládlo celý svet. Dcéry legendárneho likvidátora nacistov BJ Blazkowicza idú však v šľapajách ich zabitého otca, takže im krvopotne vybojovaná moc príliš dlho nevydrží. A to ani napriek tomu, že hodlajú klásť veľký odpor, s čím im pomôžu aj technologicky pokročilé stroje.

Predaj novinky odštartuje 26. júla, čiže od zajtra. Verzia pre PC by ale mala byť dostupná už dnes.

Total
2
Zdieľaní