Wolfenstein: Youngblood

VIDEO: Začína lov na nacistov. Nový trailer na Wolfenstein: Youngblood je nabitý akciou

Spoločnosť Betsheda koncom pracovného týždňa sprístupní dlhšie avizovanú novinku, ktorá nesie názov Wolfenstein: Youngblood.

Spoločnosť Betsheda koncom pracovného týždňa sprístupní dlhšie avizovanú novinku, ktorá nesie názov Wolfenstein: Youngblood. Hráči sa tak opäť môžu tešiť na hromadnú likvidáciu nacistov a obrovských bojových robotov z výskumných laboratórií nacistického Nemecka.

Preto sme sa v uplynulých hodinách dočkali novej video upútavky, ktorá nás má pred príchodom akčného FPS titulu z legendárnej hernej série trošku navnadiť.

Nový Wolfenstein: Youngblood bude presne o tom istom, o čom boli aj jeho predchodcovia. Tvorcovia ho však tentokrát okorenili o celkom zaujímavú možnosť, ktorá poteší nejedného fanúšika. Takzvaná co-op funkcionalita nám umožní hrať kampaň so spoluhráčom. Tým môže byť buď umelá inteligencia alebo človek.

Wolfenstein: Youngblood sa odohráva v 80. rokoch, zhruba dve dekády po príbehu titulu Wolfenstein 2: The New Colossus. Opäť teda ide o alternatívnu realitu.

Druhú svetovú vojnu vyhralo nacistické Nemecko a od tej chvíle ovládlo celý svet. Dcéry legendárneho likvidátora nacistov BJ Blazkowicza idú však v šľapajách ich zabitého otca, takže im krvopotne vybojovaná moc príliš dlho nevydrží. A to ani napriek tomu, že hodlajú klásť veľký odpor, s čím im pomôžu aj technologicky pokročilé stroje.

TIP REDAKCIE
Arm má na konte už 200 miliárd čipov, každú sekundu sa vyrobí 900 nových kusov

Predaj novinky odštartuje 26. júla, čiže od zajtra. Verzia pre PC by ale mala byť dostupná už dnes.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať