Novinka od Sony

Apple sa môže učiť: Tento 12,5″ notebook od Sony ponúka šialených 8 portov!

Dcérska značka japonského giganta Sony predstavila nový notebook Vaio SX12 s 12,5-palcovým displejom. Má až 8 portov.

Dcérska značka japonského giganta Sony predstavila nový notebook s 12,5-palcovým displejom. Vaio SX12 kombinuje štýlový dizajn, pokročilé útroby a tak veľké množstvo portov, že tomu mnohí z vás nebudú chcieť veriť. Čo je teda v ponuke?

Okrem troch USB A je k dispozícii aj USB C, ethernet, 3,5 mm jack, HDMI, staručké VGA a slot pre pripojenie microSD karty. Všetko na bočných stranách kompaktnej konštrukcie, ktorá je vybavená tichou klávesnicou. Celková váha novinky dosahuje iba 888 gramov, informuje TechSpot.

Vaio SX12
Vaio SX12

Čo sa týka technickej špecifikácie, zákazník má na výber z viacerých modifikácií. Najlacnejšia stojí okolo 1 100 dolárov a tá najdrahšia až 2 000. V takom prípade je ale k dispozícii aj poriadny hardvér ako procesor Intel Core i7, 1 TB SSD disk, 16 GB operačná pamäť RAM, multi-touch touchpad, 14 hodinová výdrž batérie alebo šikovná LTE konektivita.

TIP REDAKCIE
Tesla Superchargery budú dostupné aj pre iné elektromobily, ponúknu pripojenie na WiFi

Predaj začne už o pár dní. Zatiaľ však iba v Japonsku. Notebook Vaio SX12 by sa mal objaviť aj na pultoch európskych obchodov, no zatiaľ nevieme žiadne bližšie informácie.

Total
39
Zdieľaní
Total
39
Zdieľať