Samsung Galaxy Fit: Najnovšia aktualizácia rieši nielen problémy s batériou

Inteligentný náramok z dieľne Samsung, Galaxy Fit, debutoval v Spojených štátoch len pred necelým mesiacom a už získava aktualizáciu, ktorej cieľom je okrem iného aj vyriešenie problémov s batériou.

Inteligentný náramok z dielne Samsung, Galaxy Fit, debutoval v Spojených štátoch len pred necelým mesiacom a už získava aktualizáciu, ktorej cieľom je okrem iného aj vyriešenie problémov s batériou, informuje web Phone Arena.

Ide o pomerne nenáročnú aktualizáciu o veľkosti 20 MB. Prvýkrát si jej všimli na území Francúzska, avšak podľa správy portálu TizenHelp dorazí postupne do každého modelu.

Riešenie problémov s batériou a virtuálne tlačidlo

Aktualizácia, ako sme už avizovali vyššie, sa primárne zameriava na vyriešenie problémov s batériou. Aby bola oprava úspešná, musel Samsung poupraviť algoritmy a stabilitu nabíjania. Okrem toho sa rozhodol aj pre implementáciu virtuálneho tlačidla, ktoré nositeľom náramku ponúka rýchly prístup k meradlu srdečného tepu.

TIP REDAKCIE
iPhone 12 a iPhone 13 majú problém s Bluetooth pripojením v aute. Na vine sa zdá byť iOS 15

Niektoré súčasti tejto aktualizácie už pred časom dorazili do lacnejšej verzie náramku, teda do Galaxy Fit e. Neskorší príchod do drahšieho modelu znamená, že Samsung si dal skutočne záležať na tom, aby boli potrebné opravy efektívne. Preto musel určité veci spojené so softvérom, ktorý poháňa jeho fitness náramky, poupraviť.

Čo sa týka ceny jednotlivých náramkov, za Galaxy Fit e si zaplatíte približne 35 – 40 eur, pričom drahší model, Galaxy Fit, vás vyjde na takmer 100 eur.

Vlastníte jeden z týchto náramkov? Dajte nám vedieť prostredníctvom ankety.

Vlastníte jeden z dvoch spomenutých náramkov?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
41
Zdieľaní
Total
41
Zdieľať