poco

AKTUÁLNE: Je s Pocophone koniec? Nový model sa topí v problémoch

Xiaomi Pocophone F1 bol extrémne obľúbený smartfón vo svete, aj na Slovensku. Presvedčili sme sa o tom aj sami, keď sme ho podrobne otestovali.

Xiaomi Pocophone F1 bol extrémne obľúbený smartfón vo svete, aj na Slovensku. Presvedčili sme sa o tom aj sami, keď sme ho podrobne otestovali. Prijateľná cenovka, obrovský výkon a slušný fotoaparát. To bola silná trojka vlastností, ktoré z neznámeho modelového radu spravila predajný trhák. Kde je však nástupca?

Nástupcu Pocophone F1 čakajú mnohí ľudia. Veľa z nich chcelo počkať, ako sa nová „značka“ uchytí a mnohí by radi vymenili už rok starý model za niečo novšie. Keď však predstavili Redmi K20 Pro (Xiaomi Mi 9T), začalo sa špekulovať, že žiaden Pocophone F2 nebude, opisuje server GizChina. Informáciu nepriamo potvrdil analytik Navkendar Singh, ktorý zároveň poodhalil, že tím POCO opustil Jai Mani patriaci do vrcholového manažmentu.

Xiaomi nechce vytvárať konkurenciu sám pre seba

Problémom POCO F2 má byť práve spomínaný Redmi K20 Pro, ktorého cena je nastavená tak nízko, že by sa oba smartfóny obrazne požierali svoje predaje. To, že Pocophone F2 ostane len v predstavách potenciálnych záujemcov, podporuje aj fakt, že o zariadení zatiaľ nič nevieme. Pred predstavením nových smartfónov sa takmer s istotou stretávame s rôznymi únikmi, ktoré pri ef dvojke, bohužiaľ, chýbajú.

Čo na celú situáciu ohľadom značky Pocophone hovoríte vy? Boli by ste radi, ak by sa na trhu objavila nová generácia?

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať