Návrat klasiky? HTC Wildfire E ponúkne 5,45-palcovú obrazovku s HD+ rozlíšením

Aj keď výrobca v oblasti smartfónov výrazne zaostáva, stále pracuje na nových kusoch. Dôkazom je aj najnovšie zistenie ohľadom telefónu HTC Wildfire E.

HTC je jednou zo spoločností, ktoré neustále rastúca konkurencia doslova prevalcovala. No aj keď výrobca v oblasti smartfónov výrazne zaostáva, stále pracuje na nových modeloch, čoho dôkazom je aj najnovšie zistenie. Na novinku upozornil server GSMArena.

Nemenovaný maloobchod z Ruska prichádza s informáciami ohľadom telefónu s názvom HTC Wildfire E, ktorý je podľa všetkého nástupcom starej známej klasiky, teda Wildfire S z roku 2011.

Wildfire E však nebude žiadnou vlajkovou loďou, čo dokazujú aj jeho parametre. Telefón bude vybavený 5,45-palcovým IPS LCD displejom s HD+ rozlíšením a pomerom strán 18:9.

Osemjadro, 2 GB RAM a Android 9.0 Pie

V jeho vnútri sa nachádza čipset Unisoc s osemjadrovým procesorom Cortex-A55 v usporiadaní 4 x 1,6 GHz + 4 x 1,2 GHz. Okrem neho môžeme očakávať aj 2 GB RAM či 32 GB interné úložisko. Čo sa týka softvéru, Wildfire E pobeží na Android 9.0 Pie.

Na zadnej strane smartfónu budeme môcť nájsť dva fotoaparáty, hlavný s 13 Mpx a pomocný s 2 Mpx. Po otočení sa nám naskytne pohľad na selfie kameru, ktorá disponuje 5 Mpx rozlíšením. Smartfón sa drží zlatého stredu aj v oblasti batérie, ktorej kapacita sa pohybuje okolo 3 000 mAh. Nabíjať sa bude cez microUSB.

Neznáma je cena i dostupnosť

Toto sú zatiaľ všetky informácie, ktoré ohľadom Wildfire E máme. Smartfón totiž zatiaľ nemá priradenú predajnú cenu a ani dostupnosť, pričom neexistujú ani žiadne jeho fotografie. Všetky zvyšné informácie sa však dozvieme s postupom času.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať