xiaomi 2

Xiaomi si v nových reklamách robí žarty z výrezov v displejoch

Pred niekoľkými dňami spoločnosť Xiaomi predstavila pre medzinárodný trh nový smartfón s označením Mi 9T, ktorý je len premenovaným modelom Redmi K20.

Pred niekoľkými dňami spoločnosť Xiaomi predstavila pre medzinárodný trh nový smartfón s označením Mi 9T, ktorý je len premenovaným modelom Redmi K20. Napriek tomu ide o slušne vybavené zariadenie s pomerne dostupnou cenou. 

Xiaomi Mi 9T nemá zárez v obrazovke. Prednú kameru výrobca ukryl do konštrukcie, odkiaľ sa v prípade potreby okamžite vysunie. Aj keď sa už pár takýchto zariadení na trhu nachádza, stále pri mobilných zariadeniach prevláda skôr klasická konštrukcia.

Xiaomi sa rozhodlo podporiť svoj najnovší smartfón Mi 9T sériou krátkych reklám, v ktorých výrobca stavil síce na jednoduchý, no predsa len vtip. Netreba pripomínať, že aj Xiaomi má v ponuke niekoľko zariadení so zárezom v obrazovke.

xiaomi mi 9T
Xiaomi Mi 9T Foto: mi.com

Na konte však má aj úplne prvý smartfón s „displejom cez celú prednú stranu“, ktorým je doteraz uznávaná prvá generácia štýlovky Mi Mix. Spomínané reklamy si môžete pozrieť nižšie a ak vám unikli podrobnosti o novinke Xiaomi Mi 9T, nájdete ich TU.

TIP REDAKCIE
Nové modely MacBookov Pro údajne ponúknu mini-LED displeje s obnovovacou frekvenciou 120 Hz

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať