Spotify mení dizajn Knižnice: Podcasty získavajú vlastnú hlavnú sekciu

Predplatitelia Spotify Premium si čoskoro budú môcť všimnúť menšie zmeny vo svojej Knižnici, v ktorej budú mať podcasty po novom svoju vlastnú sekciu.

Predplatitelia Spotify Premium si čoskoro budú môcť všimnúť menšej zmeny vo svojej Knižnici, v ktorej budú mať podcasty po novom svoju vlastnú sekciu, informuje Engadget.

Aby sme boli konkrétnejší, v knižnici sa po novom nachádzajú dve hlavné sekcie, a to Hudba a Podcasty, pričom obe majú ešte 3 ďalšie podkategórie.

Podcasty

Čo sa podsekcií na karte určenej pre podcasty týka, každá bude slúžiť jednoduchému účelu. Jedna z nich reprezentuje nové či doposiaľ nevypočuté podcasty, ďalšia vám ponúka prehľad odoberaných programov a posledná obsahuje epizódy, ktoré ste si stiahli a môžete ich počúvať aj offline.

 

Spotify (via Engadget)

Hudba

Na karte pre hudbu nájdete podsekcie Playlisty, Tvorcovia a Albumy. Posledné dve pod jednu strechu zhromažďujú všetkých tvorcov a albumy, ktoré ste označili za obľúbené, pričom prvá reprezentuje vytvorené a obľúbené playlisty.

Okrem týchto skvelých noviniek pribúda aj sekcia pre obľúbené pesničky a automatická zmena poradia playlistov pre režim offline, vďaka čomu sa vám pri počúvaní bez internetového pripojenia zobrazia výhradne stiahnuté skladby, avšak precízne zoradené.

TIP REDAKCIE
Arm za 30 rokov expedoval 200 miliárd čipov, každú sekundu vyrobí 900 nových kusov

Vylepšenie je už dostupné, avšak prichádza postupne. Ja osobne som vo svojej aplikácii nový dizajn doposiaľ nespozoroval.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať