Koncept

Samsung predstaví nové skladacie telefóny vrátane modernej vyklápačky

Samsung má vraj v pláne predstaviť hneď niekoľko smartfónov, ktoré vybaví flexibilnými displejmi. Na výber bude aj vyklápačka.

Už onedlho by sme sa mali dočkať ďalších kúskov so skladacou konštrukciou. Samsung má vraj v pláne predstaviť hneď niekoľko smartfónov, ktoré vybaví flexibilnými displejmi. Na výber bude viacero typov prevedení vrátane takzvanej vyklápačky bez fyzickej klávesnice.

Naznačujú to čerstvé informácie priamo z Južnej Kórey. Miestne médium The Investor píše, že pár pripravovaných noviniek spoznáme ešte počas roka 2019. Ďalšie prídu na rad až začiatkom toho nadchádzajúceho. Do úvahy tu preto pripadá ako americké podujatie CES 2020, tak aj európske MWC 2020.

Okrem spomínanej vyklápačky s ohybným zobrazovacím panelom sa podľa všetkého od spoločnosti Samsung dočkáme i smartfónu, ktorý pripomína konkurenčný Mate X z dielne Huawei. Displej by teda tentokrát nemal byť umiestnený na vnútornej, ale na vonkajšej strane konštrukcie. Nič viac momentálne nevieme.

Skladací Galaxy Note

Medzi novinkami má okrem iného figurovať i skladací Galaxy Note. Tento model údajne pripomína Galaxy Fold, dostal však mierne väčšiu uhlopriečkuGSMArena spomína až 8 palcov a aj prítomnosť inteligentného pera S Pen.

K samotnému predstaveniu môže dôjsť už o pár týždňov. Všetko nasvedčuje tomu, že tohtoročnú generáciu Galaxy Note 10 spoznáme začiatkom augusta.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať